خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

دستگاه خودپرداز | چک پول‌های ۵۰ هزار تومانی |عابر بانک پول

عابر بانکی که اسکناس ۵۰ هزار تومانی به‌جای ۱۰ هزار تومانی می‌داد

دستگاه خودپردازی در شهر دهدشت هنگام مراجعه مشتریان به جای اسکناس ۱۰هزار تومانی چک پول ۵۰ هزار تومانی تحویل می‌دهد. "محمدکاظم امین صفایی"، معاون بانک تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص این موضوع ضمن تایید این خبر ادامه داد: یکی از همکاران باکس چک پول‌های ۵۰ هزار تومانی را به اشتباه بجای اسکناس‌های ۱۰ هزار تومانی جا گذاری کرد.

دستگاه خودپردازی در شهر دهدشت هنگام مراجعه مشتریان به جای اسکناس ۱۰هزار تومانی چک پول ۵۰ هزار تومانی تحویل می دهد.

در تاریخ ۱۶ آبان ماه ۱۴۰۰ شخصی از اهالی شهر دهدشت به یک دستگاه خودپرداز بانک تجارت مراجعه می کند و پس از انجام مراحل جهت در یافت پول متوجه می شود خودپرداز به جای مبلغ ۱۰ هزار تومان، چک پول ۵۰ هزار تومانی تحویل می دهد.پس از مشاهده این موضوع با نماینده بانک مربوطه تماس گرفته و مشکل را با آن ها در میان گذاشته اند.

"محمدکاظم امین صفایی"، معاون بانک تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص این موضوع ضمن تایید این خبر ادامه داد: یکی از همکاران باکس چک پول‌های ۵۰ هزار تومانی را به اشتباه بجای اسکناس های ۱۰ هزار تومانی جا گذاری کرد که بلافاصله پس از این که متوجه شدند این اشتباه برطرف شد.

وی در پاسخ به این سوال مبنی براینکه افراد که از این عابر بانک پول برداشت کرده اند چه می شود؟ افزود: شخصی که متوجه این موضوع شد اسکناس های دریافتی را برگشت داده است البته طبق بررسی های صورت گرفته در مجموع سه نفر به مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان پول برداشت کردند که نسبت به برگشت آن اقدام کردند و مشکل خاصی پیش نیامد.

امین صفایی تصریح کرد: طبق سیستم بانک، برداشت ها از عابر بانک مشخص است و امکان کم و زیاد برداشتن پول نیست.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • رضا موسوی کیوج ارسالی در

  چقدر بد که وقتی متوجه ایراد دستگاه خودپرداز بشی و بجای اینکه بانک رو مطلع کنی پول برداشت کنی و بری
  آخه این پول خوردن نداره تاوان داره
  زشته ، گناه داره
  تا کی میخواهیم اینگونه باشیم
  توی کشورهای دیگه هردین و مسلکی که داشته باشن مهم نیست
  مهم اینه که مردمش سالم زندگی میکنن و حق و ناحق نمیکنن ، مثلاً توی کره‌جنوبی که من زندگی میکنم دروغ ، ریا ، مال مردم خوری ، تهمت ، کم‌کاری و خیلی از کارهای منکراتی انجام نمیشه و بودایی و مسیحی هستن ، به راستی چرا ما اینقدر بد شدیم؟

 • ناشناس ارسالی در

  شاید عابر بانک هم فهمیده ریال چقدر بی ارزش شده

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه