ارسال به دیگران پرینت

واکنش ژاوی به احتمال حضورش در بارسلونا: امیدوارم این اتفاق بیفتد

سرمربی کنونی السدقطر و گزینه اصلی جانشینی کومان در بارسلونا گفت: مشتاقانه منتظر "بازگشت به خانه" هستم.

سرمربی کنونی السدقطر و گزینه اصلی جانشینی کومان در بارسلونا گفت: مشتاقانه منتظر "بازگشت به خانه" هستم.

ژاوی هرناندز شب گذشته پس از تساوی سه بر سه تیمش مقابل الدحیل درباره شرایط بازگشتش به لالیگا صحبت کرد و افزود: من برای بازگشت به خانه بسیار هیجان زده هستم و امیدوارم این اتفاق بیفتد. بازگشت به بارسلونا دیدنی و البته هیجان انگیز خواهد بود.

وی ادامه داد: دو باشگاه در حال مذاکره هستند و در این شرایط نمی توانم چیز بیشتری بگویم اما من آدم مثبتی هستم. این مساله نیازمند یک تفکر درست و عقل سلیم است و به نظرمن دو باشگاه باید با هم به تفاهم و توافق برسند. واقعیت این است که من چند روزی است که با بارسا صحبت می کنم و همه چیز برای حضورم در این تیم آماده است. دو باشگاه موقعیت من را می دانند و امیدوارم به زودی موضوع حل شود.

مرد محبوب آبی اناری ها تاکید کرد: مسئولان بارسلونا در قطر هستند تا با گفت و گو بهترین تصمیم را بگیرند. ما باید تیم خودمان را دوباره بسازیم و من می خواهم با اشتیاق و علاقه بارسلونای متفاوتی را به همه نشان بدهم. بعضی وقت ها بازگشت به عقب هیجان خاصی دارد و من می خواهم با در بارسلونا این کار را انجام دهم.

با توجه به این که گفته می شود باشگاه قطری همچنان به حضور ژاوی در این تیم مصمم است اما گفته می شود جایگزین کومان، با بازیکنان خود در السد خداحافظی کرده است.

موندو دپورتیوو پیش بینی کرد جلسه ای با حضور مسئولان السد، بارسلونا و ژاوی برای رسیدن به یک نقطه مشترک برگزار خواهد شد.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه