ارسال به دیگران پرینت

رسیدگی به تخلفات ۴۲ نفر از متهمان انتخاباتی کهریزک

متهمان اصلی در این جلسه به دلیل تخلفات انتخاباتی از جمله خریدوفروش آرا و حضور افراد غیر بومی در برخی شعب، به پرداخت حداکثر جزای نقدی متناسب با میزان تخلفات محکوم شدند.

رئیس دادگاه کهریزک تهران با اشاره به تشکیل جلسه ۴۲ نفر از متهمان انتخاباتی کهریزک گفت: متهمان به پرداخت جرائم نقدی و ممنوعیت دو ساله از عضویت در شورای شهر و هشت ساله از هیئت‌های اجرایی محکوم شدند.

آرش ناصر پیرسرایی رئیس دادگاه کهریزک در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری آخرین جلسه دادگاه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی شورای اسلامی شهر کهریزک اظهار کرد: امروز دادگاه علنی رسیدگی به متهمان انتخابات شورای شهر کهریزک با حضور متهمان برگزار و به اتهامات وارده رسیدگی شد.

وی با اشاره به اینکه تعداد متهمان ۴۲ نفر است، گفت: متهمان اصلی در این جلسه به دلیل تخلفات انتخاباتی از جمله خریدوفروش آرا و حضور افراد غیر بومی در برخی شعب، به پرداخت حداکثر جزای نقدی متناسب با میزان تخلفات محکوم شدند.

رئیس دادگاه کهریزک ادامه داد: در برخی پرونده‌ها مجازات تکمیلی ۲ سال ممنوعیت از عضویت در شورای شهر و ۸ سال ممنوعیت از هیئت‌های اجرایی نیز برای متهمان منظور شد تا شاهد اقدامات این چنینی و بروز تخلفات آسیب زا نباشیم.

پیرسرایی در پایان خاطرنشان کرد: سلامت، امنیت و صیانت از حق‌وحقوق مردم خط قرمز ما است و برای تأمین این دو مقوله مهم با هیچ‌کسی تعارف نداریم و هرکسی بخواهد مخل این مسئله شود برخورد لازم را خواهیم داشت.

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه