ارسال به دیگران پرینت

سینما و تلویزیون | مصاحبه جنجالی آتیلا پسیانی

“آتیلا پسیانی” از مردم عذرخواهی کرد!

آتیلا پسیانی، درباره مصاحبه جنجالی اش در صفحه اینستاگرام توضیحاتی را برای شفاف سازی مطرح کرد.

آتیلا پسیانی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره مصاحبه جنجالی اش در صفحه اینستاگرام خود نوشته است: چند روز پیش پس از پخش برنامه آپارات آقای جیرانی برای بعضی این شبهه پیش آمد که من به مجموعه های تلویزیونی اهانت کردم که اصلا چنین چیزی نیست.

این که هر یک از ما چیزی را دوست بداریم یا نداریم یا نقدی بر آن داشته باشیم توهین کردن نیست مثلا من اگر بگویم که مسابقات کشتی را دنبال نمیکنم به هیچ وجه اهانت به فدراسیون کشتی به حساب نمی آید.

فراموش نمیکنم و فراموش نکنیم که من با بازی در محله برو بیا برای اولین بار دیده شدم و تا به امروز مورد لطف بی پایان تماشاگران عزیز بودم اما چرا تماشاگر دائمی سریال های تلویزیونی نیستم؟

سریالهایی را که به عمرم دنبال کردم اعم از ایرانی و غیر ایرانی بسیار کم بوده و اصولاً تماشای فیلم یا تئاتر در یک نوبت برایم راحت تر است

در زمان تصویربرداری سریالهایی که در آن بازی میکنم ( که بعضی از آنها را عاشقانه دوست دارم ) بعد از تمام شدن هر بخش آن را با همکارانم بازبینی میکنیم یعنی این که من سریالهایم را میبینم و چون تدوین را میشناسم پشت هم قرار گرفتن این بخش ها را هم پیشاپیش میدانم.

من به انتخاب های خودم در حرفه ام اهانت نمی کنم. اتفاقا به دلیل احترامی که برای حرفه ام قائل هستم تصور میکنم که اگر تنوع بیشتری وارد سریالها شود همه احساس رضایت بیشتری میکنند.

من با تئاتر ، سینما، و تلویزیون زندگی کردم و به خود میبالم که کمتر کار غیر قابل دفاعی داشتم .

در پایان اگر یک دقیقه از گفتگوی یک ساعته من با اقای جیرانی باعث رنجش دوستان عزیزم و تماشاگران گرامی که سرمایه من هستند شده است، از صمیم قلب پوزش میطلبم .

 

منبع: وقت صبح
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • مهی ارسالی در

  چرا حرفشو عوض می کنه
  گفت برنامه های تلویزیون جذاب نیست

 • ناشناس ارسالی در

  خیلی بازیشو دوست دارم .همه جور عالیند.

 • محمد ارسالی در

  داداش مامانت هم از طریق بازیگری پول بدست آورد تو توهین کردی البته شاید دیدن فیلم های قبل انقلاب مامانش را نمی تونه ببینه حق داری عزیز غیرتی

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه