ارسال به دیگران پرینت

واکسیناسیون دانش آموزان بالای ۱۲ سال و دانشجویان | بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها | واکسن کرونا | واکسیناسیون

رئیسی: برای بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها از اول آذر برنامه‌ریزی شود

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت و نقش فضای علمی و آموزشی کشور در پویایی جامعه گفت: وزارت بهداشت، با همکاری وزارتخانه‌های علوم و آموزش و پرورش، طوری برنامه‌ریزی کند تا مدارس و دانشگاه‌ها از اول آذر طبق شیوه‌نامه‌ها بازگشایی شوند.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، با تاکید بر اینکه به رعایت اصول و شیوه‌نامه‌های بهداشتی همچنان باید مورد توجه جدی مردم باشد، افزود: در مسیر مقابله و غلبه بر بیماری کرونا، حساس بودن نسبت به رعایت موارد بهداشتی ضرورت اجتناب‌ناپذیر است. همچنان باید از اجتماعات و هرآنچه امکان ابتلاء به بیماری را افزایش می‌دهد، دوری کرد.

وی تاکید کرد: با توجه به انجام واکسیناسیون دانش آموزان بالای 12 سال و دانشجویان، از ابتدای آذرماه می‌توان برای بازگشایی مراکز آموزشی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی اقدام کرد.

رئیس‌جمهور گفت: با مجموعه اقدامات پیشگیرانه و مناسبی که از طریق دستگاه‌های مربوطه بویژه بهداشت و درمان در پیش گرفته شده است امیدواریم از موج بعدی جلوگیری و از سلامت مردم بطور موثر صیانت شود.

رئیسی با اشاره به پیشنهاد وزارت کشور برای تدوین نقشه راه یکساله به منظور مقابله با کرونا، تصریح کرد: در تدوین این نقشه راه، باید از نظرات دستگاه‌های مختلف و تمامی استان‌ها استفاده شود.

 

منبع: تسنیم
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • یکی بود ودیگر نیست ارسالی در

  مهر شد آبان و آبان شد آذر و آذر می شود دی.. فکر کنم امسال را بیخیال شید بهتره. 🤣😷

 • مادر ارسالی در

  سلام اره بخدا باز کنید مدارس رو خسته شدیم
  بچه هامون دیگه درست درس نمیخونن و متوجه نمیشن حضوری بشه خوب خاهشا خاهشا حضوری بشه دیگه انلاین نباشن

 • دانش اموز ارسالی در

  یعنی چی از ۱۵ ابان باید شروع حضوری بشه
  یعنی چی
  الان هم میگن از اذری
  از آذر میگن از دی
  😶😶😶😶😶🤥🤥🤥🤥👉👉شبیه🤫🤫

 • ناشناس 5 ارسالی در

  فکر کنم خودشون بچه مدرسه‌ای ندارند!!

 • ایرانی ارسالی در

  اقای رئیسی اول واکسیناسیون ملی رو به اتمام برسونید آنگاه که آمار کرونایی ها و فوت شده ها صفر شد دستور بفرمایید مدارس باز بشن ما هم به روی چشم بچه رو می‌فرستیم به مدرسه اقای رئیسی اول مهر بچه رفت مدرسه کرونا دلتا گرفت و ۴ روز بعدش به من سرایت داد من یکماه فقط مًل مرده ها افتادم بستری شدم ۵۰ودرصد درگیری ریه داشتم تا مرز ملاقات با جناب عزرائیل رفتم فقط خدا رحم کرد ما از جون خودمون و بچه هامون سیر نشدیم هنوز مشکل رفتن بچه ها به مدرسه نیست مشکل ناقل بودن بچه ها به بزرگتر هاست

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه