ارسال به دیگران پرینت

انتقاد تند کیهان از آتیلا پسیانی

یک بازیگر که با مجموعه‌های تلویزیونی شناخته شده است، در گفت‌وگو با یک برنامه زرد اینترنتی به رسانه ملی و مردم ایران اهانت کرد.

یک بازیگر که با مجموعه‌های تلویزیونی شناخته شده است، در گفت‌وگو با یک برنامه زرد اینترنتی به رسانه ملی و مردم ایران اهانت کرد.

این بازیگر در گفت‌وگو با فریدون جیرانی مدعی شد که سالهاست تلویزیون نگاه نمی‌کند! این ادعا در حالی است که وی از سال ۱۳۶۱ تا سال جاری در چندین مجموعه تلویزیونی یا فیلم کوتاه تلویزیونی بازی کرده است که آخرین آنها مجموعه همبازی محصول شبکه دو سیما بوده است.

حال، پرسش این است چگونه یک بازیگر نه چندان مطرح و محبوب، تلویزیون را قبول ندارد اما یکسره در سریال‌های مختلف تلویزیونی بازی می‌کند و همزمان هم مدعی نگاه نکردن تلویزیون می‌شود؟ آیا این بی‌صداقتی و ادعای عجیب؛ توهین به شعور مخاطبان و مردم و نیز صدا وسیما نیست؟

باید گفت متاسفانه طی سال‌های اخیر نگاه نکردن به تلویزیون – به قول یکی از ترانه سرایان و مجریان قدیمی- تبدیل به پز شبه روشنفکری شده است و جالب اینکه تمامی مدعیان پرهیز از رسانه ملی، هم مخاطب رسانه ملی هستند و هم در پروژه‌های پیشنهادی تلویزیونی و نیز رادیویی نقش‌آفرینی می‌نمایند و اغلب هم پولهای کلان مطالبه می‌کنند! و البته همین طیف نیز با مصاحبه‌های زرد خود با رسانه‌ها و شبه رسانه‌های زرد پالس همراهی با اپوزیسیون ورشکسته تاریخ مصرف گذشته می‌دهد!

جا دارد صدا و سیما از این پس در دادن پیشنهاد بازی به بازیگرانی که از تلویزیون متنفر هستند، تصمیم جدی بگیرد تا مجبور نباشند علیرغم میلشان، سریالهای خود را هم نگاه نکنند!

 

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  سلام عیکم
  اگر شما برای مردم کار میکنید این پیام را اطلاع رسانی نمایید.
  ((جناب آقای میر کاظمی رئیس برنامه وبودجه ورییس صندوق بازنشستگی در پاسخ به سوال تامین پرداخت حقوق کامل بازنشستگان میفرما یند که دولت گذشته این کمبود اعتبار رابوجود آوردند و از نظر اخلاقی درست نمی باشد .ولی خواهشمند است به این عزیزان بفرمایند که حقوق معوقه کامل قانونی ما بازنشستگان راپرداخت نمایند .ودر این راستا لطفا پیگیری واقدام قانونی نمایند. ))
  تشکر

 • حسین ارسالی در

  تودهنی کیهان

 • ناشناس ارسالی در

  با انتقاد نباید برخورد قهر آمیز کرد ، بلکه باید به دنبال علتها رفت، وقتی تعداد انتقادات افزایش یابد پس یک جای کار ایراد دارد پس باید بدنبال شناسایی نقص ها رفت ، نه صورت مسأله رو پاک کرد.

 • پرویز ارسالی در

  یکی اومده راستش گفته، ناراحتی نداره، واقعاً برنامه های تلویزیون قابل دیدن نیس

 • آرش جمشیدی ارسالی در

  برخلاف نظر کیهان جناب پسیانی از بازیگران بسیار محبوب هستند و این خود کیهان است که همچون صدا وسیما جایگاهی در بین ملت ندارند ضمنا بازی در سریال به‌منزله دوست داشتن صدا وسیما نیست همانطور که بازی در نقش مثبت و یا منفی دلیل شخصیت افراد نیست

 • م.م ارسالی در

  حقوق ودریافتی مسئولین با تورم میخونه ولی بازنشسته ها نه همیشه استرس

 • ناشناس ارسالی در

  هرچیزی که خلاف میلتون هست رو به مردم ربط ندین ااگه کسی بگه تلوزیون نگاه نمیکنه توهینی به مردم نیست

 • مهلا ارسالی در

  راستشو گفته! تلوزیون ایران چی داره که قابل دیدن باشه!

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه