ارسال به دیگران پرینت

کارت سوخت |کارت های بانکی | جایگاههای سوخت کشور

توضیحات جهرمی درباره طرح حذف کارت سوخت و ادغامش در کارت های بانکی

آذری جهرمی وزیر ارتباطات سابق در مطلبی در کانال تلگرامی خود نوشت: اواخر سال ۹۷ در راستای ادغام کارتهای خدماتی در دولت الکترونیکی، پروژه حذف کارت سوخت و ادغام آن در کارت بانکی با همکاری وزارت نفت، بانک مرکزی، وزارت کشور و وزارت ارتباطات کلید خورد و به اتمام رسید.هم اکنون همه زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری این کار آماده است.

آذری جهرمی وزیر ارتباطات سابق در مطلبی در کانال تلگرامی خود درباره پروژه حذف کارت سوخت و ادغام آن در کارت بانکی با توجه به حمله سایبری اخیر به جایگاههای سوخت کشور توضیحاتی ارائه داد.

وی در این باره نوشت: اواخر سال ۹۷ در راستای ادغام کارتهای خدماتی در دولت الکترونیکی، پروژه حذف کارت سوخت و ادغام آن در کارت بانکی با همکاری وزارت نفت، بانک مرکزی، وزارت کشور و وزارت ارتباطات کلید خورد و به اتمام رسید.

هم اکنون همه زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری این کار آماده است و دستگاه‌های پرداخت الکترونیکی مستقر در تمامی پمپ بنزینها، در مدت زمان کوتاهی، قابلیت ایفای نقش جایگزین را دارند.

ضمن عرض خدا قوت به مدیران وزارت نفت، این مطلب را نوشتم تا اگر در میانه‌ی تغییرات مدیریتی این موضوع مغفول مانده، یادآوری شود. شاید به کارشان بخورد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه