ارسال به دیگران پرینت

رئیس پلیس:

کشف ۸۸۰ وسیله نقلیه سرقتی در کشور

رئیس پلیس آگاهی ناجا از کشف ۴۹۴ دستگاه خودرو و ۳۸۶ دستگاه موتور سیلکت در سومین مرحله از طرح عملیاتی مبارزه با سرقت وسایل نقلیه خبر داد.

 سردار محمد قنبری رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به هدف گذاری پلیس آگاهی برای تشدید مبارزه با سرقت وسایل نقلیه، اظهار کرد: در سومین مرحله از طرح عملیاتی مبارزه با سرقت وسایل نقلیه که با هدف شناسایی و دستگیری سارقان و ارتقاء ضریب احساس امنیت اجتماعی در سراسر کشور به مرحله اجرا درآمد، ۸۸۰ دستگاه وسیله نقلیه کشف شد.

وی افزود: از مجموع ۸۸۰ دستگاه وسیله نقلیه، ۴۹۴ دستگاه خودرو و ۳۸۶ دستگاه موتورسیلکت بوده و در خلال اجرای طرح نیز، ۲۶۵ فقره سرقت قطعات و لوازم و ۲۶۸ فقره سرقت محتویات داخل خودرو کشف شده است.

سردار قنبری تصریح کرد: انجام اقدامات مقابله‌ای در برخورد با سارقان خودرو و خریداران اموال مسروقه با استفاده از تمام توان و امکانات و مشارکت سایر سازمان‌های مربوط و رده‌های تخصصی در سراسر کشور در دستور کار پلیس آگاهی ناجا قرار دارد.

 

کشف ۸۸۰ وسیله نقلیه سرقتی در کشور

رئیس پلیس آگاهی ناجا پایین بودن ضریب ایمنی برخی وسایل نقلیه در مقابل سرقت، کمبود پارکینگ‌های عمومی و خصوصی در سطح شهرها، کم توجهی مال باختگان به حفظ و نگهداری اصولی وسایل نقلیه و عدم رعایت موارد ایمنی توسط شهروندان را از جمله عوامل گرایش سارقان به سرقت برشمرد.

گفتنی است؛ برگزاری نشست‌های تعاملی با خودروسازان به منظور افزایش ارتقای ایمنی خودرو‌ها به صورت مستمر در اولویت کاری پلیس آگاهی ناجا قرار دارد.

 

منبع: افکارنیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه