ارسال به دیگران پرینت

رقابت های لیگ قهرمانان آسیا | هواداران | ورزشگاه

میزان حضور تماشاگران برای دیدار پرسپولیس-الهلال مشخص شد

دیدار روز شنبه میان پرسپولیس و الهلال در استادیوم امیر فیصل بن فهد، با ظرفیت تمام ورزشگاه برگزار می شود.

مرحله حساس و سرنوشت ساز یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، روز شنبه آغاز می شود که در یکی از دیدارهای مهم این مرحله، پرسپولیس در استادیوم امیر فیصل بن فهد ملقب به الملز به مصاف الهلال می رود.

در حالیکه از پیش اعلام شده بود که این دیدار با حضور هواداران دو تیم برگزار می شود، بحث و گمانه زنی هایی درخصوص میزان حضور تماشاگران در این مسابقه به وجود آمد که اکنون مشخص شد ظرفیت کامل ورزشگاه به هواداران سعودی اختصاص داده خواهد شد.

پرسپولیس-الهلال؛ با حضور 100 درصدی تماشاگران

روزنامه الریاضیة عربستان اعلام کرد که انتظار می رود که هواداران مجاز به حضور 100 درصدی در دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی میان الهلال و پرسپولیس و همچنین النصر و الوحده امارات باشند.

بدین ترتیب دیدار شاگردان یحیی گل محمدی در برابر قهرمان عربستان، در استادیوم قدیمی و 50 ساله امیر فیصل بن فهد یا الملز و در حضور 22 هزار و 500 تماشاگر برگزار می شود.

پرسپولیس-الهلال؛ با حضور 100 درصدی تماشاگران

پرسپولیس-الهلال؛ با حضور 100 درصدی تماشاگران

 

وزات ورزش عربستان نیز با صدور اطلاعیه ای خبر حضور 100 درصدی تماشاگران در استادیوم ها برای دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را تأیید کرد. شروط لازم برای حضور هواداران نیز داشتن سن بالای 12 سال و تزریق دو دوز واکنس کرونا اعلام شده است.

 

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    خدایاتورابه شهادت امام حسن عسکری. پدرامام زمان قسمت میدهیم. یارویاورعزیزان قهرمان ماباش. وپیروزوسربلندشونندیاابوالفضل هرموقع درمشکلاتم صدات زدم بفریادم رسیده ای. زنده بادایران. وطنم

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه