ارسال به دیگران پرینت

کار پرسپولیس سخت تر شد

وزارت ورزش کشور عربستان امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که در دیدار‌های یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در منطقه غرب، هواداران می‌توانند صد درصد ورزشگاه‌ها را پُر کنند.

تیم‌های پرسپولیس و الهلال در شرایطی به مصاف هم می‌روند که ظرفیت کامل ورزشگاه امیر فیصل بن فهد، میزبان هواداران خواهند بود.

وزارت ورزش کشور عربستان امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که در دیدارهای یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021 در منطقه غرب، هواداران می‌توانند صد درصد ورزشگاه‌ها را پُر کنند.

در بخشی از بیانیه وزارت ورزش عربستان آمده است: هواداران بالای 12 سال که هر دو دُز واکسن کرونای مورد تأیید وزارت سلامت را تزریق کرده‌اند، می‌توانند در ورزشگاه‌های مرسول پارک و امیر فیصل بن فهد حاضر شوند. البته آنها باید پروتکل‌های بهداشتی را در ورزشگاه رعایت کنند.

در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، الوحده امارات از ساعت 18:30 روز شنبه مقابل النصر صف‌آرایی می‌کند و پرسپولیس ایران از ساعت 21:30 همان روز، در ورزشگاه امیر فیصل بن فهد ریاض به مصاف الهلال می‌رود.

ورزشگاه دیدار پرسپولیس و الهلال، 22 هزار و 500 نفر ظرفیت دارد.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • سرخ دل ارسالی در

  بابا جر دادید خودتونو بسه بخدا زشته

 • حمید رضا رحيمي ارسالی در

  به امید پیروزی تیم بزرگ اسیا پرسپولیس قهرمان

  • هه ارسالی در

   برو مشقاتو بنویس پسر جان میره ک ایطو باشه شما هیچی نیستین

 • مسعود ارسالی در

  مگر در عربستان کرونا نیست که صد در صد بلیط فروخته شده بعد در بازی ایران و کره در تهران یکنفر تماشاگر اجازه ورود ندارد چرا

 • مریم ارسالی در

  انشالله میبریم💓

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه