خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

سفر یک روزه رئیس جمهور به استان فارس

رئیسی: پیام بنای تخت جمشید خطاب به ستمگران این است که ببینند سرنوشت کسانی که به مردم ظلم می‌کنند، چیست

حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی پنج‌شنبه ۲۲ مهرماه در ادامه سفر یک روزه خود به استان فارس از مجموعه تاریخی تخت جمشید بازدید کرد.

رئیس جمهور گفت: بناها و مواریث تاریخی نظیر تخت جمشید نشان از هنر والای ایرانیان از سده‌های گذشته دارد که امروز با گذشت قرن‌های متمادی همچنان مایه حیرت و ستایش است.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی پنج‌شنبه ۲۲ مهرماه در ادامه سفر یک روزه خود به استان فارس از مجموعه تاریخی تخت جمشید بازدید کرد.

او در حاشیه این بازدید بیان کرد: یک پیام بنای تخت جمشید خطاب به ستمگران این است که ببینند سرنوشت کسانی که به مردم ظلم می‌کنند، چیست.

رئیس جمهور در بازدید از مجموعه تاریخی تخت جمشید با جمعی از مردم و بازدیدکنندگان حاضر نیز صمیمانه گفتگو کرد.

رئیسی همچنین با کارشناسان مرمت آثار باستانی در محوطه تاریخی تخت جمشید نیز گفتگو و با توضیحات آنها از جزئیات ترمیم بخش‌های مختلف این اثر باستانی ارزشمند، مطلع شد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • سلام ارسالی در

  هخامنشیان هیچ وقت به مردم ظلم نکردند اینو بدون

  • ناشناس 5 ارسالی در

   دقیقاً ،
   این حرف خوبی نبود!!!!!

 • حسین هدایت پور ارسالی در

  مگر هخامنشیان ستمگر بودند؟؟؟! تا آنجائیکه در تاریخ خوانده‌ایم کوروش کبیر اولین شخصی بود که همه اقوام را به اتحاد دعوت نمود. منشور حقوقی به جا مانده از ایشان خود گویای حقایق زیادیست. ای کاش بعضی هابه جای تخریب کوروش هخامنشی، معیشت و مشکلات اقتصادی جامعه را مرتفع می نمودند

 • خسرو ارسالی در

  متاسفم از این پیام رئیس جمهور

 • اریایی ارسالی در

  بیشتر از این توقعی نیست

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه