ارسال به دیگران پرینت

پرسپولیس | مقابل پرسپولیس

پیام مهاجم تنومند الهلال به هواداران

موسی مارگا در گفتگویی به بازی با پرسپولیس اشاره کرده و پیروزی در این مسابقه را هدف الهلال دانسته است.

مهاجم تنومند الهلال در صحبتهایش راجع به شایعات پیرامون اختلافش با بافاتیمبی گومیس گفت: من به گومیس احترام می‌گذارم و ما در کارهای همدیگر دخالت نمی‌کنیم. هیچ اختلافی باهمدیگر نداریم و ما تلاش می‌کنیم که هرروز هماهنگ تر شویم.

وی درباره پست مورد علاقه اش عنوان کرد: من دوست دارم مهاجم نوک باشم و اینجا راحت تر هستم اما اگر سرمربی مثل حالا بگوید که در سمت راست یا چپ بازی کنم، مشکلی نخواهم داشت و تمام تلاشم را می‌کنم.

او درباره زندگی در عربستان گفت: در چند بازدیدی که از شهر ریاض داشتم، آن را شهری بسیار زیبا دیدم. زندگی در عربستان به خاطر کارهای مذهبی برایم دلپذیر است و اعمال مذهبی را برایم آسان می‌کند چون می‌توانم خیلی راحت به زیارت مکه مشرف شوم. من یک زندگی معمولی دارم؛ با تغذیه ساده و به جا آوردن نماز.

مارگا با اشاره به تقابل مقابل پرسپولیس اظهار داشت: هدف ما در این بازی پیروزی است و گل آسیایی هم برای من لذت بخش است. ما با یک تیم خوب و یک کاندیدای دائمی برای قهرمانی بازی خواهیم کرد و برای پیروزی مقابل پرسپولیس هرکاری خواهیم کرد. پیام من به هواداران الهلال این است که از ما حمایت کنند چون ما تلاش می‌کنیم هر بازی بهتر از بازی قبلی باشیم.

 

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • shsh ارسالی در

  بازم باید انتقام بچمون رو بگیریم..ای دنیاااا هی گیتیییی

 • وطنم ایران ارسالی در

  به امید موفقیت و پیروزی قدرتمندانه تیم بزرگ و پرافتخار آسیا. غول آسیا الهلال عربستان ...ایشالا جشن صعود و برد پر گل مقابل فسپولیس

  • ناشناس ارسالی در

   نه استقلاله😂😂😂

 • مصطفی ارسالی در

  قطعا این بازی هر تیمی از موقعیت بدست امده بهتر استفاده کنه برنده ی بازی خواهد بود در این بازی کوچکترین اشتباه به باخت تیم منجر میشه

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه