ارسال به دیگران پرینت

مازندران | ترافیک | شمال | سفر | جاده کنداون

ترافیک در مبادی ورودی به مازندران پرحجم و سنگین است

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به درپیش بودن ایام تعطیلات، وضعیت تردد خودرویی در مبادی ورودی به این استان را پرحجم و سنگین اعلام کرد.

سرهنگ هادی عبادی روز دوشنبه اظهارداشت: ترافیک خودرویی در محدوده پل زنگوله، سیاه بیشه، ولی آباد و مکارود در جاده کنداون و در محور هراز نیز حدفاصل وانا تا بایجان در بخش لاریجان آمل سنگین و پرحجم گزارش شده است.

وی با بیان این که اعمال طرح محدودیت تردد خودرویی در مبادی ورودی به مازندران همچنان تداوم دارد ،گفت: ورود خودروها با پلاک‌های غیربومی از شهرهای قرمز و نارنجی به این استان با ممنوعیت و اعمال قانون همراه خواهد بود و ماموران پلیس راه به اینگونه خودروها به هیچ عنوان اجازه ورود نمی‌دهند. 

سرپرست پلیس راه مازندران افزود: ماموران پلیس در مبادی اصلی ورودی استان در محورهای هراز، کندوان، سوادکوه، کیاسر و گلوگاه مستقر هستند و اجازه ورود به خودروهای غیربومی را به هیچ وجه نمی‌دهند.

وی شرایط جوی در جاده‌های مازندران در زمان حاضر را آفتاب و نیمه ابری اعلام کرد و با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی از اواخر امشب که با بارش رگباری باران نیز همراه است، احتمال ریزش سنگ به ویژه در جاده‌های کندوان و هراز را دور از انتظار ندانست و از انندگان خواست هنگام تردد از این محورها، جوانب احتیاط را رعایت کنند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

هواشناسی مازندران شرایط جوی استان در روز جاری را صاف تا نیمه ابری و به ویژه در ارتفاعات همراه با افزایش دما و از شب ابری بتدریج همراه با بارش پراکنده باران و وزش باد پیش‌بینی کرد.

طبق پیش‌بینی هواشناسی، با ورود سامانه جدید بارشی که از اواخر امشب وارد استان می‌شود و مناطق مختلف را تحت تاثیر قرار می‌دهد، شرایط جوی مازندران از روز سه‌شنبه تا آخر هفته جاری نیمه ابری تا ابری، در ارتفاعات مه آلود، همراه با کاهش نسبی دما، بارش پراکنده باران و وزش باد همراه است.

 

منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه