ارسال به دیگران پرینت

رانت | فساد

یک حاشیه دیگر برای عنابستانی

همه بدانند که هیچ یک از بستگان درجه یک و دو من در سبزوار ساکن نیستند و اگر هم باشند هیچگاه از هیچ رانتی بهره مند نخواهند شد!

نماینده مردم سبزوار در رابطه با اخباری مبنی بر استفاده اعضای خانواده اش از رانت واکنش نشان داد و گفت: همه بدانند که هیچ یک از بستگان درجه یک و دو من در سبزوار ساکن نیستند و اگر هم باشند هیچگاه از هیچ رانتی بهره مند نخواهند شد، عزم ما برای ساختن ایران عزیز در سلامت و شفافیت همچنان مستحکم خواهد بود.

به گزارش ایسنا، علی اصغر عنابستانی در مطلبی در استوری صفحه اینستاگرام خود نوشت: «شنیده ام رسانه ای محلی در سبزوار گفته خواهر من که در حال ساخت و ساز در سبزوار است تخفیف میلیونی از کمیسیون ماده صد گرفته!

هر چند دفتر ما تکذیبیه رسمی را منتشر کرده اما خوب است خودم هم تاکید کنم که؛ این تهمت ها و دروغ پراکنی های پیاپی و مکرر و تمام نشدنی خللی در عزم ما برای خدمت به مردم و مقابله قاطع با فساد ایجاد نخواهد کرد!

همه بدانند که هیچ یک از بستگان درجه یک و دو من در سبزوار ساکن نیستند و اگر هم باشند هیچگاه از هیچ رانتی بهره مند نخواهند شد!

عزم ما برای ساختن ایران عزیز در سلامت و شفافیت همچنان مستحکم خواهد بود.»

بر اساس این گزارش، نمایندگان مجلس یازدهم از ابتدای کار همواره بر شعار مبارزه با فساد تاکید داشته اند.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • احمد ارسالی در

  اخر بنده خدا چقدر داستان میگی کار شما تو شهرداری مشهد چی بوده واقعا شما کار ساخت و ساز نمی کردی و نمی کنی

 • ناشناس ارسالی در

  خدا نابود و خانه خراب کند هر چه دروغگو روی کره زمین است اعم از بشر و جن و انس و وحوش و حیوانات و جانوران و گیاهان و جمادات و نباتات

 • ناشناس ارسالی در

  دم شماگرم که اینقدرغم قانون وایران رامیخوری فقط مارونزن ما ممنون میشیم

 • ناشناس ارسالی در

  خلاصه اینکه هستند یا نه؟ اگر سبزوار نیستند پس چطور معرفی شدی و بالا امدی؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه