ارسال به دیگران پرینت

برگزارکننده نمایشگاهی در گفتگو با گسترش نیوز مطرح کرد:

برگزاری بزرگترین نمایشگاه دام طیور خاورمیانه در سایت تهران

سالاررضایی گفت: بیستمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته امسال علی رغم دو بار تغییر در زمان برگزاری از ۱۸ مهر ماه به مدت ۴ روز در فضایی به مساحت ۱۷ هزار متر مربع برگزار خواهد شد.

دامپروری و پرورش طیور از زیربخش های مهم کشاورزی در ایران محسوب می شوند که در تامین بخش مهمی از مواد غذایی مورد نیاز کشور، صرفه جویی ارزی، ایجاد اشتغال و کمک به توسعه صادرات کشاورزی ایران نقش ارزنده ای ایفا می کنند. در همین راستا برگزاری نمایشگاه دام و طیور نقش بسیار پررنگی در نمایش توانمندی های این صنایع و دستاوردهای تولیدکنندگان و نیاز صنعتگران این صنعت دارد.

بیستمین رویداد بین المللی دام، طیور، و صنایع وابسته ۱۸ مهر ماه به مدت ۴ روز در محل سایت بین المللی تهران برگزار خواهد شد. خبرنگار گسترش نیوز در همین رابطه گفتگویی را با قاسم سالاررضایی رییس انجمن برگزارکنندگان و مجری برگزاری این رویداد ترتیب داده و جزییات برگزاری این نمایشگاه را از وی جویا شده است که در ادامه مطالعه خواهید کرد. با گسترش نیوز همراه باشید.

​سالاررضایی در ابتدای این گفتگو با بیان اینکه از سال ۱۳۸۱ در زمینه برگزاری نمایشگاه های دام و طیور در کشور فعالیت می کنم، اظهار داشت: تا سال ۸۵ نمایشگاه دام و طیور در استان آذربایجان شرقی با مرکزیت تبریز را برگزار و در سال ۸۶ درخواست برگزاری این رویداد در سایت تهران را به سازمان توسعه تجارت وقت ارائه کردم که مورد موافقت قرار گرفت. متاسفانه این نمایشگاه در ۵ دوره که قبل از آغاز فعالیت شرکت ما به عنوان مجری برگزاری این رویداد برگزار شده بود بنا به دلایل مختلف یک نمایشگاه کاملا شکست خورده تبدیل شده بود.

قاسم-سالار-رضایی

نجات یک نمایشگاه شکست خورده

وی افزود: از آنجا که چند دوره از برگزاری این رویداد توسط وزارت جهاد کشاورزی و برخی از آنها نیز توسط زیر مجموعه های این وزارتخانه انجام شده بود نتوانست به اهداف مورد نظر دست پیدا کند. در کمال تاسف متراژ مفید برگزاری این رویداد که در سال اول برگزاری حدودا ۱۶ هزار متر مربع بود در سال پنجم برگزاری به میزان ۳ هزار متر مربع رسید. لازم به ذکر است که در سال ۸۶ ما این نمایشگاه را در متراژ ۱۴ هزار متر مربع برگزارکردیم. از دوره های بعد هر سال با افزایش متراژ شاهد افزایش تعداد مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان بودیم. این روند تا جایی ادامه پیدا کرد که ما در سال ۹۷ به یکی از بزرگترین نمایشگاه های خاورمیانه در صنعت دام و طیور تبدیل شدیم و به عبارتی به عنوان بزرگترین نمایشگاه دام و طیور خاورمیانه لقب گرفتیم.

این برگزار کننده نمایشگاهی در ادامه گفت: با تمام فعالیت هایی که صورت گرفته تمام مشارکت کنندگان، بازدیدکنندگان، مجموعه شرکت سهامی نمایشگاه ها و سازمان توسعه تجارت از نحوه برگزاری این رویداد رضایت کامل دارند.

سالار رضایی در ادامه با بیان اینکه صنایع خوراک دامی، دارویی، تجهیزات، جوجه یک روزه و غیره در این رویداد حضور دارند، خاطرنشان کرد: بیستمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته امسال علی رغم دو بار تغییر در زمان برگزاری از ۱۸  مهر ماه به مدت ۴ روز در مساحتی به متراژ ۱۷ هزار متر مربع فضای مفید در سالن های ۳۵-۳۸ آ-۳۸ ب-۴۰-۴۱ و سالن میلاد به اضافه فضای باز کل محوطه برگزار خواهد شد.

قاسم-سالاررضایی

آغاز به کار رسمی "سامانه دامپزشک"، نخستین پلتفرم الکترونیکی جامع دامپزشکی ایران

سالار رضایی، مدیرعامل شرکت میلاد مبتکر شرق و برگزار کننده این نمایشگاه ضمن اعلام رونمایی از سامانه تخصصی صنعت دامپزشکی افزود: سامانه دامپزشک نخستین پلتفرم جامع دامپزشکی ایران خواهد بود که به صورت فنی ،بحث تله هلث(سلامت از راه دور) را در حوزه دامپزشکی کشور اجرایی خواهد کرد.

وی تصریح کرد: تیم  مدیریت سامانه "دامپزشک" بر این باور است که با امکان مدیریت یکپارچه نوبت‌ها، تحلیل داده‌ها و امکانات بسیار دیگر، این سامانه طی ماه های آینده ، به راهکاری برای افزایش بهره وری و کاهش هزینه‌های دامپزشکان، بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها تبدیل شود. لازم به ذکر است که این سامانه برای نخستین بار در کشور پرونده الکترونیک سلامت فراگیر را برای حیوانات خانگی اجرایی خواهد کرد.

این فعال نمایشگاهی در پایان اظهار داشت:‌ این سامانه در تاریح ۱۸ مهرماه ۱۴۰۰ و همزمان با افتتاح بیستمین رویداد صنعت دام و طیور و صنایع وابسته در سالن میلاد نمایشگاه تهران رونمایی می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه