ارسال به دیگران پرینت

مهدی قائدی | همسر مهدی قائدی | همسر مهدی قائدی فوتبالیست استقلالی

همسر مهدی قائدی فیتیله را پایین کشید | سکوت بعد از حاشیه های زشت !

عدم فعالیت ستاره معصومی در اینستاگرام یکی از موضوعاتی بود که مخاطبان بسیاری را متعجب کرد!

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی فوتبالیست استقلالی است. ستاره معصومی و مهدی قائدی در تاریخ 10 دی 1398 ازدواج کردند. خبری که در رسانه ها بسیار درباره ازدواج ستاره معصومی و مهدی قائدی پیچیده است بزرگ بودن ستاره معصومی از همسرش است.  ستاره معصومی به طرز  باورنکردی در فضای مجازی فعالیت نمی کند.

 ستاره معصومی، همسر مهدی قائدی است که فعالیت گسترده ای در اینستاگرام داشت و پست های منشوری را منتشر کرده است. او اخیرا به طرز باورنکردنی ای در فضای مجازی و اینستاگرام فعالیت نمی کند و هیچ پست و استوری را منتشر نکرده است.

ستاره معصومی

برخی از کاربران عقیده دارند عدم فعالیت او پس از پخش شدن لایو جنجالی اش بود، پس از پریدن فیلتر از روی صورت ستاره معصومی و حواشی بسیاری که برای او ایجاد شد؛ کابران فعالیت او را در فضای مجازی کمتر دیدند تا اینکه اخیرا دیگر فعالیتی ندارد.

مهدی قائدی و ستاره معصومی

ماجرای لایو همسر مهدی قائدی چه بود؟

همسر مهدی قائدی فوتبالیست نامدار کشورمان هنگامی که لایودر اینستاگرام گذاشته بود از افکت های اینستاگرام استفاده می کرد. برای چند ثانیه ای فیلتر می پرد و چهره واقعی خانم معصومی همسر مهدی قائدی رسانه ای می شود. همین موضوع جنجال های جالبی در مورد او ایجاد می کند.

ستاره معصومی

از وقتی که مهدی قائدی و همسر به امارات رفته اند و در آنجا ساکن شده اند همسر او تصاویر و فیلم هایی از برج فوق العاده لاکچری و لوکسی که در ان ساکن هستند منتشر می کند. شاید منظور او نمایش به کسانی است که فکر می کنند مهدی قائدی پیشرفت نکرده است.

جالب اینجاست که خبر رفتن مهدی قائدی از استقلال را مردم با دیدن تصاویر بی حجاب همسرش در دبی فهمیدند چرا که وقتی این عکس ها را منتشر کرد که دیگر رفتن او قطعی شده بود.

حاشیه های ستاره معصومی همسر مهدی قائدی و تصاویر منشوری او : ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بعد از رفتن مهدی به تیم عربی به کلی عوض شده و تصاویری و فیلم هایی با حجاب منشوری از خودش منتشر می کند. البته استقلالی ها دل خوشی از او ندارند چرا که درباره انتقال مهدی قائدی به تیم عربی به آنها دروغ گفت (درسته که نقشی در انتقال نداشت ولی در یک بازی اینستاگرامی آنها را بازی داد) ستاره معصومی در واکنش به حرف های فالوورهایش (بعد از رفتن مهدی قائدی به تیم عربی و ترک استقلال) نوشت : هرکس ولو به لحظه ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه ی سقوط اوست...

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • Hamideh ارسالی در

  وای دارم از خوشحالی سکته میکنم ...یعنی دیگه این زشت پیر ندید بدید رو نمی‌بینم......خدایا شکرت

 • ناشناس ارسالی در

  والا این بیشتر انگار مامان مهدی هست تا همسرش این از اون دختر ترشیده های تازه به دوران رسیدس

 • ناشناس ارسالی در

  توصیه بت میکنم هیچوقت بدون ارایش ظاهرنشی، چون واقعا افتضاحی🤮

 • نیما ارسالی در

  خداروشکر مدرسه ها باز شد و ایشون رفت پی درس و مشق

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه