ارسال به دیگران پرینت

سارقان | تیراندازی | مجرمان

درگیری مسلحانه در یکی از بزرگراه‌های تهران

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، جزئیات تیراندازی سارقان مسلح را در بزرگراه شهید همت تشریح کرد.وی با اشاره به اینکه در تیراندازی متقابل یک نفر از متهمان زخمی و همچنین یک نفر از مأموران نیز از مجروح شد، عنوان کرد: مجرمان با برجای گذاشتن خودرو خود به صورت پیاده از محل فرار کردند و با زورگیری یک دستگاه خودروی 207 از یک شهروند، از محل متواری شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، جزئیات تیراندازی سارقان مسلح را در بزرگراه شهید همت تشریح کرد.

 سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشریح اتفاق روی داده مبنی بر تیراندازی سارقان مسلح در بزرگراه شهید همت در شامگاه روز گذشته (18 شهریور) اظهار کرد: عوامل کلانتری 140 باغ‌فیض شب گذشته حین گشت‌زنی در بزرگراه شهید همت به یک دستگاه خودروی پژو پارس با سه نفر سرنشین مظنون شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران افزود: مأموران برای بررسی بیشتر موضوع، به خودروی مذکور نزدیک شده که سرنشینان خودرو به محض مشاهده پلیس اقدام به تیراندازی به سمت مأموران کرده و پس از مقابله به مثل عوامل انتظامی، متهمان با به جا گذاشتن خودرو خود از محل فرار کردند.

وی با اشاره به اینکه در تیراندازی متقابل یک نفر از متهمان زخمی و همچنین یک نفر از مأموران نیز از مجروح شد، عنوان کرد: مجرمان با برجای گذاشتن خودرو خود به صورت پیاده از محل فرار کردند و با زورگیری یک دستگاه خودروی 207 از یک شهروند، از محل متواری شدند.

به گفته این مقام انتظامی، از این افراد، چهار قبضه سلاح جنگی و هفت تیغه خشاب سلاح کلاشینکف برجای ماند.

موقوفه‌ای متذکر شد: تلاش برای دستگیری مجرمان ادامه دارد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه