خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

الهام حمیدی | فضای مجازی

تفریح سلبریتی معروف با همسرش لب ساحل + عکس

عکس الهام حمیدی لب ساحل در آغوش همسرش در فضای مجازی جنجال ساز شد کاربران در واکنش به این عکس صمیمیت الهام با شوهرش را ستودند اما عنوان کردند یک سلبریتی مناسب نیست در ملا عام با شوهرش چنین عکسی بیندازد!

الهام حمیدی بازیگر مشهور ایران است. الهام حمیدی متولد سال 56 است. الهام حمیدی ازدواج کرده و الهام حمیدی در فیلم های زیادی بازی کرده است. عکس الهام حمیدی در فضای مجازی جنجال ساز شد.

عکس قدیمی الهام حمیدی و همسرش مورد توجه رسانه ها بود.

الهام حمیدی

باند بازی در سینمای ایران

زمان‌هایی مثل حالا که مدت طولانی کار نمی‌کنم و به عبارتی کار خوب آنقدر ساخته نمی‌شود که به من هم پیشنهاداتی شود، نه‌تنها دلگیر می‌شوم که ممکن است حس نگرانی و حتی ترس هم در من ایجاد شود که چه خواهد شد؟ شما می‌بینید که عده‌ای خاص همیشه در حال کار کردن هستند؛ کاملا این حرفه تبدیل به باندبازی شده است.

الهام حمیدی

اینکه علت چنین رویکردی در سینما و بازیگری ما چیست را نمی‌توان قضاوت کرد اما کاملا همه این چند دسته بودن مشخص است. اگر در دسته‌ای باشید کار خواهید داشت وگرنه کاری وجود ندارد؛ مگر آنکه براساس سابقه‌ای که دارید، پیشنهادی به شما شود که تا آن روز باید منتظر بمانید. این انتظار هم اصلا حس خوبی به دنبال ندارد.

برنامه من براساس صبر برای کاری است که دوستش داشته باشم؛ یعنی یک‌بار امتحان کردم و باری به هر جهت جلو رفتم و به خاطر بیکاری، اولین پیشنهاد را پذیرفتم در حالی که کار خوبی نبود و دوستش نداشتم. بعد از کارم پشیمان شدم که آن حس پشیمانی خیلی بدتر از بیکاری است و تاثیرات منفی زیادی دارد. برای همین همیشه منتظر می‌مانم حتی اگر طول بکشد تا کاری باب میل خودم انجام دهم. این مشکل جلو رفتن شاید به لحاظ اقتصادی به ضرر ما باشد؛ به خصوص وقتی جز بازیگری کاری برای کسب درآمد نداشته باشیم اما خودم این فشار مالی را به انجام کار بد ترجیح می‌دهم. دوست ندارم صرفا برای پول وارد کاری شوم که بعد از پخش از تماشای آن خجالت‌زده باشم. از قدیم هم گفته‌اند ‌گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی.

 

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • احمد ارسالی در

    این مزخرفات چیه می گذاری از سروش صلواتیان که در جازموریان برا کپر نشین ها داره کار میکنه مطلب بزنید

  • سمیرا ارسالی در

    خوش بحال شون دنیا رو همینا دارن نکه ما. تابستان تمام. شد حتا نتونستم بچه هامو یه مشهد ببرم که دوساعت راهه

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه