ارسال به دیگران پرینت

مدال های طلای المپیک | حسن یزدانی | فدراسیون و مربیان

واکنش دارنده مدال های طلای المپیک به انتقام از تیلور در جهانی نروژ

دارنده مدال های طلای جهان و المپیک ابراز امیدواری کرد این بار با دعای خیر مردم انتقام ۳ شکست مقابل دیوید تیلور را در مسابقات جهانی نروژ بگیرد.

دارنده مدال های طلای جهان و المپیک ابراز امیدواری کرد این بار با دعای خیر مردم انتقام ۳ شکست مقابل دیوید تیلور را در مسابقات جهانی نروژ بگیرد.

حسن یزدانی در حاشیه افتتاح کمپ تیم های ملی کشتی، در جمع خبرنگاران، گفت: دکتر دبیر زحمت کشید و کمپ تیم های ملی کشتی که شامل پیست تارتان و دیگر امکانات لازم از جمله رستوران و استخر و ...هست را مهیا کرد. فضای کمپ خیلی بهتر شده و بچه ها می توانند در فضایی بهتر اردوهای خود را پشت سر بگذارند.

دارنده مدال های طلای المپیک درباره لزوم افتتاح کمپ های دیگر در سایر استان ها، افزود: قطعا همینطور است و همیشه نمی شود در یک جا تمرین کرد چون در روحیه ورزشکاران تاثیر زیادی دارد. انشاءالله در تمام استان ها کمپ های خوبی نه تنها برای کشتی بلکه برای همه رشته ها راه اندازی شود. این موضوع هزینه زیادی دارد و مسئولان وزارت ورزش باید کمک کنند تا همه ورزشکاران بتوانند از امکانات لازم برخوردار شوند.

وی در پاسخ به اینکه چه حرفی با مسئولان دارد، گفت: مسئولان فدراسیون و مربیان همیشه صحبت های لازم را انجام می دهند. حرف ما هم همان خواسته هایی است که آن ها مطرح می کنند.

یزدانی در پایان درباره امکان رویارویی با دیوید تیلور آمریکایی در رقابت های جهانی نروژ و اینکه آیا انتقام ۳ شکست قبلی مقابل او را می گیرد یا خیر، خاطرنشان کرد: تمام سعی ام را می کنم تا پیروز این مبارزه شوم و مقابل حریف شکست نخورم. امیدوارم با دعای خیر ملت بتوانم بهترین عملکرد را داشته باشم و مردم را شاد کنم.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • سعید ارسالی در

    تو المپیک حسن یزدانی کامل زورش به تیلور میچربید. نزاشتن کشتی خودش دوست داره رو بگیره یه کشتی ساکن براش انتخاب کردن و تازه امتیاز فرا از تشک تیلور رو داور به یزدانی نداد و آدامس بایستی تو خاک یزدانی می‌نشست که قطعا اونجام از یزدانی به بارانداز میخورد. اون کسایی که نزاشتن حسن یزدانی کشتی خودشو بگیره خیانت کردن . شما به چشمهای تیلور نگاه میکردیم ترس در چشماش بود و بهت زده و زورش نمرسزد از تشک راحت پرت میشد بیرون ولی نزاشتن کشتی خودشو بگیره . تیلور نباید خوشحال باشه با ناداوری محض و خیانت اینطرف بردی . مرد و مردونه کشتی بگیر یا میبری یا میبازی . چیه کشتی رو با خریدن داور و خیانت به نفری کسایی که نزاشتن کشتی خودشو بگیره مثلا فکر می‌کنی بردی. هرکسی کشتی رو نگاه کنه متوجه میشه.

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه