ارسال به دیگران پرینت

مایکل کی. ویلیامز | بازیگر آمریکایی | هرویین

جسد ستاره سریال «وایر» در آپارتمانش پیدا شد

جسد مایکل کی. ویلیامز بازیگر مشهور سریال «وایر» در آپارتمانش در بروکلین پیدا شد. در واکنش به این خبر، استیون کینگ نویسنده مطرح جهان نوشت: وحشتناک، غم انگیز و باورنکردنی است که تصور کنیم مایکل.کی ویلیامزِ با استعدادِ فوق العاده را در ۵۴ سالگی از دست داده ایم.

جسد مایکل کی. ویلیامز بازیگر مشهور سریال «وایر» در آپارتمانش در بروکلین پیدا شد.

به گزارش نیویورک پست، پیکر بی جان مایکل کی. ویلیامز بازیگر نقش محوری سریال مشهور «وایر» روز گذشته ۶ سپتامبر در آپارتمانش در بروکلین پیدا شد. علت مرگ این بازیگر احتمالا مصرف بیش از اندازه هرویین باشد.

منابع پلیس خبر دادند جسد بازیگر ۵۴ ساله آمریکایی در حالی در آشپزخانه پنت هوسش در بروکلین پیدا شده که در کنار او هرویین مشاهده شده است.

مایکل کی. ویلیامز بیشتر برای بازی در نقش عمر کوچولو در سریال «وایر» محصول HBO شناخته می شد. او همینطور در مجموعه «امپراتوری بوردواک» نیز نقش آفرینی کرده بود.

از فیلم های شناخته شده ویلیامز نیز می توان به «رفته عزیزم رفته»، «هالک شگفت‌انگیز»، «۱۲ سال بردگی»، «پاکسازی: هرج و مرج» و «سولو: داستانی از جنگ ستارگان» اشاره کرد.

در واکنش به این خبر، استیون کینگ نویسنده مطرح جهان نوشت: وحشتناک، غم انگیز و باورنکردنی است که تصور کنیم مایکل.کی ویلیامزِ با استعدادِ فوق العاده را در ۵۴ سالگی از دست داده ایم.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه