خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

شیوع ویروس کرونا | موج پنجم کرونا

کرونا،به پزشکی که ۲۴ هزار بیمار کرونایی را ویزیت کرده بودرحم نکرد

قبل از رفتن به کما و بخش آی سی یو از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون با تیم سه نفره اش به ویزیت و معاینه حدود ۲۴ هزار بیمار مبتلا به کرونا پرداخته که بعد از ظهر امروز در بیمارستان امام حسن(ع) جان خود را از دست داد.

دکتر عبدالجلیل غیادی پزشک حاذق راز و جرگلان‌ (خراسان شمالی) بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

دکتر غیادی پزشک عمومی در روستای یکه سعود در شهرستان راز و جرگلان بود که بنا به گفته خودش قبل از رفتن به کما و بخش آی سی یو از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون با تیم سه نفره اش به ویزیت و معاینه حدود ۲۴ هزار بیمار مبتلا به کرونا پرداخته که بعد از ظهر امروز در بیمارستان امام حسن(ع) جان خود را از دست داد.

شهرستان راز و جرگلان یکی از مناطق مرزی محروم استان خراسان شمالی است که به شدت با کمبود پزشک مواجه است اما این پزشک بعد از پایان دوره طرح خود، منطقه را رها نکرد و به خدمت رسانی به مردم روستاهای آن منطقه طی این همه سال پرداخت.

علاوه بر اینکه دکتر غیادی با کمترین امکانات و تجهیزات خدمات ارزنده ای را در حوزه بهداشت و درمان به مردم منطقه ارائه داد، در ارتباط با حوزه اسب نیز یکی از بزرگترین پرورش دهندگان اسب اصیل ترکمن در کشور محسوب می شد.

دکتر غیادی طی سه دهه گذشت توانست اسب های ترکمن زیادی را پرورش دهد و برای حفظ آن تلاش های خیلی زیادی را انجام داد.

اما این پزشک پرتلاش در موج پنجم کرونا، خود به این ویروس وحشی مبتلا شد و بعد از گذراندن دوره بیماری در بیمارستان امام حسن(ع) بجنورد جان خود را در سن ۵۶ سالگی از دست داد.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  خدا رحمتش کنه بعضی از پزشکها هم از ترس کرنا قائم شده اند!

 • ناشناس ارسالی در

  خدا رحمتش کنه

 • حسنی ارسالی در

  چرا همه بدون ماسک؟

 • ناشناس ارسالی در

  خدا قبول کند.روحش شادویادش گرامی باد.

 • بیژن ارسالی در

  آقای سردبیری که اجازه دادی به کسی که در راه خدمت به خلق الله از جانش بگذره و تمام داشته است در جلوه اخلاص گذاشته و خدمت کنددر متن شهید نوشته نشود واقعا برای شما متاسف هستم از نظر نویسنده محترم شما شهید باید دارای چه خصوصیاتی داشته باشد ملت خودشان را احراز به عنوان بدانند...

 • ناشناس ارسالی در

  روحش شاد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه