ارسال به دیگران پرینت

ایستگاه مترو شهید رضایی | مترو

ایستگاه مترو در خط ۶ افتتاح میشود

ایستگاه شهید رضایی در خط 6 متروی تهران آماده بهره برداری است.

مدیرعامل شرکت مترو تهران به همراه دکتر علی آبادی مدیرعامل شرکت مپنا، از آخرین وضعیت پیشرفت عملیات اجرائی احداث ایستگاه مترو شهید رضایی در خط ۶ مترو بازدید به عمل آوردند و قرار است این ایستگاه که یکصد و چهلمین ایستگاه شبکه خطوط مترو محسوب می شود ، ظرف هفته های آینده افتتاح شود.

در بازدید صورت گرفته از ایستگاه در حال احداث شهید رضایی که یکی از ایستگاههای نیمه جنوبی خط ۶ به شمار آمده و در خیابان ۱۷ شهریور (پایین تر از میدان خراسان) واقع شده است ، روند نصب آخرین تجهیزات و تأسیسات لازم برای آغاز بهره‌برداری از ایستگاه مذکور بررسی شد و اتمام عملیات اجرایی پروژه و بهره‌برداری از آن تا پیش از پایان ماه جاری مورد تأکید قرار گرفت.

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، ایستگاه شهید رضایی ، سیزدهمین ایستگاهی است که در خط ۶ راه اندازی می شود و در مجاورت با خیابان های پرترددی از قبیل ۱۷شهریور ،‌ شهید رضایی(منصور) و تیردوقلو ، مسافران پرشماری از مناطق ۱۲ و ۱۵ خواهد داشت. ایستگاه مترو شهید رضایی بین ایستگاههای بعثت و میدان خراسان قرار دارد که پیش از این ایستگاه بعثت در خط شش به بهره برداری رسیده است.

 

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه