ارسال به دیگران پرینت

ماسک رایگان | متروها | راه‌اندازی گشت سلامت در پایتخت

گشت سلامت در پایتخت راه‌اندازی میشود + جزئیات

در این مرحله هر کس که ماسک نداشته باشد به او ماسک رایگان داده می‌شود. ظرف چند روز اخیر بالغ بر یک میلیون ماسک رایگان در سطح شهر به مردم اهدا شده و پیش‌بینی می‌کنیم این رقم تا ۶ میلیون افزایش یابد.

فرمانده سپاه محمدرسول‌الله (ص) تهران از راه‌اندازی گشت سلامت در پایتخت خبر داد.

سردار حسن حسن‌زاده تصریح کرد: در طرح شهیدسلیمانی و در بخش نظارتی کار جدیدی صورت گرفته که با تأکید فرمانده کل سپاه پاسداران است. ایشان اعلام کردند از تمام تجهیزات و امکانات سپاه برای آرامش مردم استفاده شود تا بیماری کرونا زودتر کنترل شود، بنابراین اجازه دادند که از سیستم موتوری بسیج استفاده شود.

وی افزود: به همین خاطر در بخش نظارتی در میادین پرتردد و ورودی و خروجی متروها حضور پیدا کردیم و گشت‌های سلامت که به همیاران سلامت مشهور شدند، به صورت پیاده و موتوری راه‌اندازی شد. مأموران هم‌اکنون صبح‌ها و بعدازظهرها در میادین اصلی با کاور حاضر می‌شوند و به مردم تذکر می‌دهند و براساس گزارش‌ها مردم نیز استقبال خوبی داشته‌اند.

فرمانده سپاه تهران اظهار کرد: در این مرحله هر کس که ماسک نداشته باشد به او ماسک رایگان داده می‌شود. ظرف چند روز اخیر بالغ بر یک میلیون ماسک رایگان در سطح شهر به مردم اهدا شده و پیش‌بینی می‌کنیم این رقم تا ۶ میلیون افزایش یابد.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه