ارسال به دیگران پرینت

نکات اصلی مهاجرت به دانمارک کدام اند؟

دانمارک، کشوری ساحلی و کوچک که شاید همه جا به خوبی از آن یاد می شود - کشوری امن و بی حاشیه با شاخص های ایده آل برای زندگی. زمانی که به فکر مهاجرت می افتیم، مقصدی را انتخاب می کنیم که بیشترین رفاه و آسایش را برای خود و خانواده مان به همراه داشته باشد. به هر حال هدف اولیه مهاجرت، دست یابی به فرصت های رشد است و وقتی کشورهای مختلف را بررسی می کنیم، ممکن است به این برسیم که کجا بهتر از دانمارک!؟ در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی جوانب مختلف مهاجرت به دانمارک بپردازیم. پس این مطلب جذاب را از دست ندهید.

 دانمارک، کشوری ساحلی و کوچک که شاید همه جا به خوبی از آن یاد می شود - کشوری امن و بی حاشیه با شاخص های ایده آل برای زندگی. زمانی که به فکر مهاجرت می افتیم، مقصدی را انتخاب می کنیم که بیشترین رفاه و آسایش را برای خود و خانواده مان به همراه داشته باشد. به هر حال هدف اولیه مهاجرت، دست یابی به فرصت های رشد است و وقتی کشورهای مختلف را بررسی می کنیم، ممکن است به این برسیم که کجا بهتر از دانمارک!؟ در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی جوانب مختلف مهاجرت به دانمارک بپردازیم. پس این مطلب جذاب را از دست ندهید.

 

چرا دانمارک در میان مهاجران طرفدار زیادی دارد؟

برای استفاده از فرصت های بی نظیر کشور دانمارک، باید اقامت این کشور را داشته باشید تا اجازه کار و تحصیل در دانمارک را پیدا کنید. برای این کار هم روش های مختلفی وجود دارد. اما کدام روش بهتر و مناسب شما است؟ دانمارک هم مانند دیگر کشورها، ویزاهای مختلفی را برای متقاضیان صادر می کند. در یک کلام: هدف تان از مهاجرت هرچه که باشد، دانمارک بهترین گزینه است. اما همیشه وقتی حرف از مهاجرت می شود، اولین چیزی که به ذهن مان می آید، پول و هزینه های آن است... بله، موضوع سرمایه های مالی برای مهاجرت مساله مهمی است و تاثیر زیادی روی روش انتخابی شما برای مهاجرت و حتی انتخاب کشور مقصد دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به دانمارک، به این وب سایت مراجعه کنید.

اما وقتی صحبت از مزایای مهاجرت به کشور دانمارک می شود، خیلی زود درخواهید یافت که هرچقدر هم برای آن هزینه کنید، ارزشش را دارد. رضایت از زندگی (Life Satisfaction)، درآمد (Income) و شاخص توازن کار و زندگی (Work-Life Balance)  در دانمارک در بالاترین رقم نسبت به کشورهای دیگر است. نرخ بیکاری هم در دانمارک بسیار پایین است و این موضوع نشان دهنده کیفیت بالای زندگی شغلی در این کشور است. با توجه به رشد اقتصادی دانمارک، پیش‌بینی شده است که دانمارک در سال‌های آینده با کمبود شدید نیروی کار مواجه شود.

از طرفی این کشور برای رشد و توسعه خود به دنبال جذب نیروهای کارگری و متخصص است و به همین دلیل کارشناسان تخمین زده اند، تا سال 2025 بیش از 150 هزار نیروی کار جدید وارد این کشور شوند و ضمن کار و اخذ اقامت دانمارک، از مزایای رفاهی آن نیز بهره مند شوید. پس شاید بتوان یکی از بهترین و ساده ترین راه های مهاجرت به دانمارک را روش کاری معرفی کرد. بد نیست بدانید این کشور مقصد خوبی برای پزشکان و پرستاران است و به راحتی می توانند اقامت دانمارک را دریافت کنند.

چند گام مانده به اخذ اقامت دانمارک!

قبل از اینکه به روش های مهاجرت به دانمارک اشاره کنیم، بد نیست کمی هم درباره گام های اولیه اقدام برای آن بدانید. اول از هر چیز باید زبان خود را تقویت کنید، جیب تان را پر پول کنید و با اعتماد به نفس و انرژی بالا قدم در راه اخذ اقامت دانمارک بگذارید. نکته مهم دیگر هم که باید در نظر بگیرید، نداشتن سوء پیشینه و هر گونه ممنوعیت ورود به دانمارک است. داشتن مدارک عمومی هم که نه تنها برای مهاجرت بلکه برای هر سفر درون کشوری هم ضروری است و نیازی به توصیه ما ندارد.

Untitledxxx

 

البته روش مهاجرت شما هرچه که باشد، باید مراحل اداری ش را طی کند که شامل مصاحبه و انگشت نگاری و مواردی از این دست است. در ادامه به روش های مهاجرت به دانمارک اشاره خواهیم کرد که حتما در نظر داشته باشید هر روش، شرایط اختصاصی خود را دارد. مثلا اگر قصد تحصیل در دانمارک را دارید ریز نمرات و مدارک تحصیلی و ... اهمیت بیشتری پیدا می کنند.

پس قدم به قدم از تقویت زبان، تامین سرمایه مالی، آماده سازی مدارک و شرایط لازم، خود را برای یک زندگی با خیال راحت در کشور بی نظیر دانمارک آماده کنید. و اما روش های اخذ اقامت دانمارک...

هر روش مهاجرت به دانمارک، برای یک هدف خاص

درست است که با هر هدفی پا در این سرزمین بگذارید، خوشبختی به شما رو می کند، اما باید با چشمانی باز و هدف هایی روشن، دست به انتخاب روش مناسب مهاجرتی تان بزنید. به همین دلیل در ادامه اشاره ای اجمالی به انواع روش ها خواهیم داشت...

کار در دانمارک و اخذ اقامت

دانمارک، به دنبال نیروهای کار جوان و مستعد است. اگر بتوانید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای دانمارکی داشته باشید، نان تان در روغن است و خیلی ساده و سریع می توانید به آرزوهای خود در دانمارک برسید. اما آنچه مهم است، نیاز این کشور به یک سری مشاغل است. بنابراین باید در شغل و حرفه ای تخصص داشته باشید که در لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک باشد.

تحصیل در دانمارک و اخذ اقامت

حتما نام دانشگاه هایی مانند کپنهاگ، آرهوس و یا آلبورگ را شنیده اید و اگر به دنبال تحصیل در یک دانشگاه با سطح علمی بالا و کشوری پیشرفته بوده اید، کجا بهتر از دانمارک و این دانشگاه های خوش نام؟ تنها یک نکته باقی می ماند، آن هم این است که باید بتوانید از پس هزینه های تحصیلی تان در دانمارک برآیید و خیال نکنید، این هزینه ها کم هستند!

سرمایه گذاری در دانمارک و اخذ اقامت

اگر جیب پر پولی دارید و احساس می کنید دیگر وقت آن رسیده از این سرمایه های مالی تان در راستای رفاه و آسایش استفاده کنید، در انتخاب روش سرمایه گذاری در دانمارک شک نکنید. سرمایه گذاری یعنی خرید خانه، ملک و راه اندازی بیزینس در این کشور است. یک روش ساده و البته گران!

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه