ارسال به دیگران پرینت

قیمت پراید امروز

قیمت پراید امروز یکشنبه 7 شهریور | قیمت باورنکردنی پرایدر

قیمت پراید یکشنبه 7 شهریور را در جدول مشاهده می کنید.

به گزارش شمانیوز، قیمت پراید هر روزه در حال تغییر است و این تغییر قیمت پراید برای مردم بسیار ناخوشایند است. در این میان قیمت پراید یکی از خودروهایی است که خریداران بیشتری نسبت به سایر خودروهای دیگر دارد. در ادامه قیمت پراید یکشنبه 7 شهریور را در جدول مشاهده می کنید.

قیمت پراید

با پرفروش‌ترین خودروی اروپا آشنا شوید

ساندروی داچیا در فروش ماه ژوئیه از فولکس‌گلف سبقت گرفت و گلف را به مقام دوم فرستاد. میزان فروش ساندرو در ماه ژوئیه امسال نسبت به سال ۲۰۲۰ افزایش ۶ درصدی را نشان داد. این در حالی است که خودروی جمع‌وجور فولکس نسبت به سال ۲۰۲۰ حدود ۳۷ درصد و نسبت به سال ۲۰۱۹ حدود ۳۹ درصد افت فروش پیدا کرد. به بیان دقیق‌تر، تعداد فروش فولکس در بازار جهانی طی این ماه ۱۹هزار و ۴۲۵ دستگاه بود. ممکن است کاهش عرضه جهانی در این آمار و ارقام نقش داشته باشد، اما این جابه‌جایی در ارقام را به دو کراس‌اور جمع‌وجور فولکس‌واگن هم نسبت می‌دهند. خودروی T-Roc در جدول پرفروش‌ترین مدل‌ها به مقام پنجم و T-Cross به مقام هفتم رسیده است.

ضمن اینکه نباید فروش فولکس ID.۳ را نادیده گرفت که در حقیقت، جایگزین برقی همان فولکس‌گلف به حساب می‌آید. به بیان دقیق‌تر، پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا در ماه ژوئیه همین فولکس ID.۳ بوده که بیش از ۵ هزار و ۴۳۰ دستگاه از آن در بازار اروپا فروخته شده است. فولکس پولوی هاچ‌بک هم مقام چهارم را اشغال کرده است. با توجه به اینکه مقام‌های دوم، چهارم، پنجم و هفتم این جدول را فولکس به دست آورده است، می‌توان گفت که فولکس روی تنوع محصول کار کرده و شاید عنوان اول را در این جدول از دست داده، اما در مجموع، تعداد بیشتری از محصولات خود را با تنوع بیشتری فروخته است. به جز هیوندایی و سوزوکی، همه برندهای مهم دنیا در ماه ژوئیه با افت فروش مواجه بوده‌اند و درباره بعضی‌ها این افت فروش خیلی چشمگیر است. برای مثال، فروش رنو ۵۴درصد افت کرده است. داچیا هم ۱۹درصد افت کرده، اما افت فروش آن نسبت به سایر خودروسازان کمتر بوده است.

داچیا یکی از زیربرندهای گروه خودروسازی رنو به حساب می‌آید. ساندرو اخیرا از نو طراحی شده و استپ‌وی که یکی از مشتقات برند ساندرو است، با تغییراتی که در ظاهر آن ایجاد شده، با استقبال زیادی مواجه شده؛ به‌ویژه به خاطر تغییرات در گلگیرها، ریل‌های سقف، فاصله مرکز ثقل از زمین و... . در واقع ساندرویی که در حال حاضر در بازار اروپا در حال فروش است، نسل سوم این خودرو به شمار می‌رود.

افزایش قیمت ها در بازار خودرو شدت گرفت 

افزایش انتظارات تورمی در نتیجه انتشار اخبار برجام منجر به افزایش افسارگسیخته نرخ دلار در روز گذشته شد؛ دلار امروز کمی آرام گرفت و در کانال ۲۵ هزار تومانی ثابت ماند با این وجود تاثیر خود را بر بازار خودرو گذاشت و منجر به رشد افسارگسیخته قیمت ها در این بازار شد.

 افزایش قیمت ها در بازار خودرو در ۲۴ ساعت گذشته شدت بیشتری گرفته است؛ در بین خودروهای پراید مدل ۱۱۱ آن از ۱۴۰ میلیون تومان گذر کرد و امروز با افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی به قیمت ۱۴۲ میلیون تومان رسید مدل ۱۳۱ آن نیز در این مدت یک میلیون تومان دیگر گران شده است و به قیمت ۱۲۸ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای پژو نیز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت های شدیدی را تجربه کردند؛ پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۲۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۳۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ آن نیز از ۲۱۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۱۵ میلیون تومان رسیده است و پژو پارس نیز از ۲۳۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۴۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز امروز ۲۵۴ میلیون تومان قیمت دارد.

خودروهای مونتاژ پژو نیز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت های چشمگیری را تجربه کردند؛ خودرو پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ از ۸۳۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۸۵۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۲۵ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۹۱۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای دنا نیز امروز افزایش قیمت های افسارگسیخته ای را تجربه کردند؛ دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۳۰۰ میلیون تومان در روز کذشته امروز به قیمت ۳۱۰ میلیون تومان رسیده است و دنا توربو پلاس دنده ای ۱۴۰۰ نیز از ۳۸۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۴۱۰ میلیون تومان رسیده است.

افزایش انتظارات تورمی در نتیجه انتشار اخبار برجام منجر به افزایش افسارگسیخته نرخ دلار در روز گذشته شد؛ دلار امروز کمی آرام گرفت و در کانال ۲۵ هزار تومانی ثابت ماند با این وجود تاثیر خود را بر بازار خودرو گذاشت و منجر به رشد افسارگسیخته قیمت ها در این بازار شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه