ارسال به دیگران پرینت

حمله قلبی عروس جوان در مراسم ازدواجش

ماجرای غم انگیز مرگ عروس جوان در مراسم ازدواجش

عروس جوان در کنار همسر و اعضای خانواده اش در حال گوش دادن به صحبت های اجرا کننده مراسم بود که ناگهان از حال رفته روی زمین افتاد.

شاید یکی از ناراحت کننده ترین اخبار حوادث، متعلق به حوادثی است که در مراسم ازدواج که باید روزی سرشار از اتفاقات شاد و خاطره ساز باشد، رخ می دهد اما حقیقت امری غیرقابل انکار است و نمیتوان از آن گریخت. در این بخش از گوناگون ماجرای غم انگیز مرگ عروس جوانی را میخوانید که به یکباره حین اجرای مراسم پیوند زناشویی با همسر آینده اش از حال رفت و راهی بیمارستان شد.

عروس 34 ساله ای که نامش منتشر نشده است در حال تکرار جملات عاقد بود و در حال ورود به مرحله ی جدیدی از زندگی درکنار همسرش بود که ناگهان از حال رفته و روی زمین افتاد. داماد و حاضرین که همگی شوکه شده بودند فورا با اورژانس تماس گرفتند.

از قرار معلوم عروس، پزشک بوده و تعداد زیادی از میهمانان حاضر در مراسم ازدواجش هم از دوستانش و پزشک بودند و همین باعث شد تا آنها سریع به کمک او بیایند و با انجام عملیات احیا یا همان سی پی آر تا رسیدن اورژانس او را زنده نگاه داشتند. نیروهای اورژانس فورا اقدامات لازم را انجام داده و عروس بینوا را به نزدیک ترین بیمارستان رساندند.

تصاویر ناراحت کننده از لحظه حمله قلبی عروس جوان در مراسم ازدواجش خیلی سریع در فضای مجازی دست بدست شد تا دعا و آرزوهای همه برای سلامتی او کمکی باشد برای نجاتش اما پایان عمر او فرا رسیده بود و پس از 9 روز تلاش پزشکان و رسیدگی های شبانه روزی، از دنیا رفت.

 

منبع: برنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • محمد ارسالی در

  به این می گویند یه خبر بی سر وته
  نه معلومه اتفاق کجا افتاده؟
  کی اتفاق افتاده؟
  با اینکه طرف پزشک بوده نام و نشانی ازش باقی نیست.
  متاسفم برای راوی خبر!!

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه