ارسال به دیگران پرینت

لیگ کنفرانس اروپا؛ فاینورد با جهانبخش باخت اما صعود کرد

فاینورد که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد در دیدار برگشت به مصاف الفسبورگ رفت و با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد ولی با توجه به برتری ۵ بر صفر در دیدار رفت توانست راهی دور بعدی شود. بازیکن ایرانی ۸۷ دقیقه برای تیمش در این دیدار بازی کرد.

تیم های رم و فاینورد توانستند به مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا راه یابند.

در ادامه دیدارهای انتخابی لیگ کنفرانس اروپا چند دیدار برگزار شد که در یکی از دیدارها تیم فوتبال رم توانست در خانه با ۳ گل ترابزون اسپور ترکیه را از پیش روی بردارد. کریستانته، زانیولو و الشعراوی برای جالوروسی در این دیدار گلزنی کردند تا رمی ها با برتری در هر دو دیدار رفت و برگشت صعود خود را به مرحله گروهی قطعی کنند.

در دیگر دیدار مهم فاینورد که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد در دیدار برگشت به مصاف الفسبورگ رفت و با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد ولی با توجه به برتری ۵ بر صفر در دیدار رفت توانست راهی دور بعدی شود. بازیکن ایرانی ۸۷ دقیقه برای تیمش در این دیدار بازی کرد.

لیگ کنفرانس اروپا ۲۰۲۱–۲۲ اولین فصل لیگ کنفرانس اروپا، تورنمنت سطح سوم فوتبال باشگاهی اروپا است که زیر نظر این نهاد برگزار می شود.

همچنین بعد از تصویب لغو قانون گل زده در خانه حریف، در این رقابت ها نیز این قانون لحاظ نمی شود و در صورت تساوی دو تیم، دو وقت ۱۵ دقیقه اعمال و در صورت تغییر نکردن نتیجه ضربات پنالتی زده می شود.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه