ارسال به دیگران پرینت

روحیه سجادی تناسبی با دولت مردمی ندارد

یزدی خواه، مخالف وزیر پیشنهادی ورزش: روحیه سجادی متمایل به اشرافی گری است

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت های اخیر ورزشی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت که روحیه سجادی متمایل به اشرافی گری است و تناسبی با دولت مردمی ندارد.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت های اخیر ورزشی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت که روحیه سجادی متمایل به اشرافی گری است و تناسبی با دولت مردمی ندارد.

به گزارش ایسنا، سیدعلی یزدی خواه در جلسه علنی عصر امروز (چهارشنبه) در مخالفت با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به موضوع مخالفت اخیرش با چند وزیر پیشنهادی اشاره کرد و گفت: من از ۱۹ وزیر پیشنهادی کابینه سیزدهم برای ۱۶ نفر به عنوان موافق ثبت نام کردم و تنها برای سه نفر مخالف بودم. دو سال ذیل زعامت آقای رئیسی در قوه قضاییه به عنوان مدیرکل فرهنگی حضور داشتم و به ایشان ارادت دارم.

وی در ادامه سجادی را به عنوان یکی از افتخارآفرینان عرصه ورزش کشور خواند و به رد صلاحیت او در مجلس نهم اشاره کرد و افزود: سجادی در مجلس نهم به عنوان وزیر ورزش معرفی شد منتها تنها توانست ۸۶ رأی موافق کسب کرده و ۱۳۷ نفر با او مخالف بودند. از آن به بعد هم کار شاخص ورزشی از او ندیدیم که بخواهد این جایگاه را ارتقا ببخشد.

این نماینده مجلس افزود: در حالی که سجادی از افتخارات دو و میدانی است نتوانست در انتخابات فدراسیون دو و میدانی رأی لازم را کسب کند.

یزدی خواه ادامه داد: دولت رئیسی دولت مردمی است که می خواهد به طبقات محروم جامعه خدمت ارائه کند. در این شرایط آقای سجادی در چند وقت اخیر در حوزه ورزش لاکچری مثل اسب دوانی، بولینگ و بیلیارد فعال بوده و سال های اخیر هم به مجتمع ایران مال رفته است. مجتمعی که بزرگترین مجتمع تجاری و اداری خاورمیانه با هزاران هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری بوده است. این ها نشان می دهد که روحیه سجادی بیشتر متمایل به اشرافی گری است و با دولت مردمی تناسبی ندارد.

وی افزود: از طرف دیگر این روزها خیلی ها با ما تماس گرفته و سفارش آقای سجادی را می کنند که به او رأی دهیم. این برای ما شبهه ایجاد کرده که اگر رأی آورد بدهکار قدرت های لابی گری شده و این لابی گران هستند که او را مدیریت می کنند.

یزدی خواه همچنین گفت که سجادی در حوزه جوانان برنامه مکفی مناسب و تخصصی ندارد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه