ارسال به دیگران پرینت

بیماری جالب عروس، مراسم ازدواج را کنسل کرد + عکس

یک زن جوان به دلیل بیماری خاص خود مجبور به کنسل کردن مراسم عروسی اش شد. ...

عروس جوان روز عروسی اش همه را شوکه کرد. این  عروس  جوان یک بیماری خاص دارد. برای درمان بیماری عروس مجبور شد مراسم عروسی را لغو کند. این عروس برای درمان خود در حال جمع آوری بودجه است. در ادامه جزئیات این اتفاق را برای  عروس  جوان بخوانید.

کایوا لوکمل زن جوان۳۰ ساله به دلیل بیماری عجیبی که دارد، مجبور شد عروسی اش با نامزدش آرتور بکاسیلما ۳۵ ساله که راننده کامیون است را به تعویق انداخته تا به درمان خود برسد.

عروس انگلیسی ازدواجش را به تاخیر انداخت

عروس انگلیسی به دلیل ابتلا به یک بیماری نادر که در آن مدام احساس می کند در حال غرق شدن است عروسی خود را به تعویق انداخته و امیدوار است که سرانجام بتواند پس از گذراندن دوره درمان و بهبودی، ازدواج کند.

بیماری جالب عروس، مراسم ازدواج را کنسل کرد + عکس

کایوا لوکمل ۳۰ ساله، ده سالی می شود که از این بیماری رنج می برد و علائمی از جمله سرگیجه و سبکی سر را تجربه کرده است، حال بعد از گذشت این همه مدت به دنبال یافتن درمان خود در ایالات متحده آمریکاست. او پس از مراجعه به پزشک و تشخیص عدم ثبات دهانه رحم که شامل حرکت بیش از حد بین جمجمه و دو مهره فوقانی می شود، در حال جمع آوری بودجه برای درمان است.

عروس بیمار سعی می کند مثبت بماند

کایوا به دلیل شرایطش مجبور شد عروسی خود را در ژوئن ۲۰۲۰ با نامزدش آرتور بکاسیلما ۳۵ ساله که راننده کامیون است، لغو کند. کایوا می گوید: آزاردهنده ترین چیز این است که نتوانم با عشق زندگی ام ازدواج کنم و در حالی که من سعی می کنم مثبت بمانم، وضعیت به این معنی است که به سختی می توانم حرکت کنم.

خانم Kaiva در آوریل ۲۰۱۱ دچار سرگیجه و خستگی زیاد شد، اما پزشکان نتوانستند مشکل را حدس بزنند، همچنین در سال ۲۰۱۸ او احساس خفگی و غرق شدن می کرد که در ملاقات مجدد با پزشک در بیمارستان شهر پیتربورو در اکتبر ۲۰۱۹، تجمع مایعات در مغز وی منجر به تعویق برنامه های عروسی شد.

مشکلات سلامت برای عروس انگلیسی

پس از مشاوره آنلاین، یک متخصص تشخیص داد که وی دارای بی ثباتی مهره های گردنی است که باعث ایجاد مهره ای در ستون فقرات شده که مانع انتقال مایع از مغز می شود و همچنین سبب ایجاد فشار بر اعصاب اطراف می شود. از آنجا که هزینه درمان ۴۰ هزار پوند (۵۰ هزار دلار) خواهد بود، Kaiva صفحه ای را در Go Find Me برای جمع آوری کمک های مالی راه اندازی کرده است.

به هر حال دوستان و نزدیکان او امیدوارند که کایوا بتواند اواخر این ماه برای درمان این بیماری عجیب به فلوریدا سفر کند و در صورت بهبود، بتواند سال آینده ازدواج کند.

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه