ارسال به دیگران پرینت

مادر بهاره رهنما شیک تر از خودش ! | چقدر جوان ! + فیلم

تیپ و چهره ای عجیب از بهاره رهنما در جشن تولد مادرش منتشر شد و واکنش ها به شیک بودن حتی جوان بودن مادرش خیلی زیاد بود.

بهاره رهنما متولد۱۳۵۲ در اراک است.بهاره رهنما مدرک کارشناسی حقوق قضایی خود را از دانشگاه آزاد گرفته است. همسرسابق بهاره رهنما پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینما بود. بهاره رهنما برای اولین بار با یک فیلم به نام "افعی" که یک فیلم اکشن بود، به سینما‌ آمد. بهاره رهنما دختری به نام "پریا" دارد.  ویدئویی از خود در روز تولد مادرش منتشر کرد.

 دومین تجربه او فیلم "عاشقانه" بود که با همسرسابقش (پیمان قاسم خانی) دراین فیلم بازی کرد.بهاره رهنما در سال ۱۳۸۰ بازی در یک فیلم کمدی ( نان و عشق و موتور هزار) را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلم های کمدی داشت و فیلم گاوخونی ساخته بهروز افخمی یکی از بهترین فرصت ها برای نمایش توانایی هایش باشد.

بهاره رهنما جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می‌‌باشد. بهاره رهنما از معدود بازیگرهایی است که تحصیلات بالایی در حد دانشگاهی دارد و شاید به همین خاطر در عرصه سینما و تلویزیون کم کار است. بهاره رهنما در عرصه نویسندگی نیز فعالیت دارد و همچنین وی از معدود هنرمندانی است که وبلاگ می‌‌نویسد.

از طلاق تا ازدواج

بهاره رهنما بعد از جدایی از پیمان قاسم خانی در تاریخ 96/6/4 با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. جالب است که روی کارت عروسی بهاره رهنما، شعری از سیمین بهبهانی نوشته شده بود.

  [بهاره رهنما]

بهاره رهنما بعد از ازدواج به همراه همسرش در این برنامه حاضر شد و به سوالات مجری برنامه پاسخ داد در ابتدای این گفتگو امیرخسرو عباسی از تعجبش در انتشار عکس ها و روانه شدن سیل تماس ها برای تبریک گفت و بهاره رهنما ادامه داد البته که کسی جرات نمی کرد با من تماس بگیرد اما ما خودمان از انتشار عکس های ازدواجمان بی خبر بودیم.

حاشیه های لباس عروس بهاره رهنما

بهاره رهنما در بخشی از گفتگویش در این برنامه درباره جنجال پوشیدن لباس عروس گفت: بله من د ر۴۲ سالگی لباس عروس پوشیدم و عکس گرفتم و قطعا در انتخاب همسر یکی از ملاک های من موقعیت مالی همسرم بود اما چیزهای افسانه ای که می گویند صحت ندارد یا لااقل من ندیده ام، با خنده گفت: مگر اینکه حاجی پنهان کرده باشد.

بهاره رهنما درباره شرط ازدواجشان گفت: امام رضا (ع) باعث این ازدواج شد و امیرخسرو تنها شرط ازدواجمان را خواندن نماز اول وقت اعلام کرد.

 

 

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  فقط برام سواله با کاشت ناخن چطور میشه وضو گرفت؟ چه برسه به نماز اول وقت؟

 • داود ارسالی در

  این پیره زن چی میگه دردش چیه

 • ناشناس ارسالی در

  خود بهاره رهنما که خیلی پیر شده نمیدونم چند ساله شه ولی فکر کنم 57یا 58ساله اش باشه

 • ناشناس ارسالی در

  خجالت بکشید واقعا جای تاسفه روزی ۵۰۰ تا آدم دارن میمیرن شما به فکرچه چیزهایی هستین خجالت بکشیدخجالت

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه