ارسال به دیگران پرینت

مذاکره کننده روسیه در واکنش به اظهارات «رابرت مالی» درمورد احتمال عدم توافق ایران و آمریکا:

هنوز برای بدبین شدن خیلی زود است | گفتگو‌های وین به زودی از سر گرفته می‌شوند

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین خطاب به نماینده آمریکا در امور ایران نوشت: راب عزیز، هنوز برای بدبین شدن خیلی زود است. گفت‌وگوهای وین به زودی از سر گرفته می‌شوند. شانس احیای برجام، واقعی به نظر می‌رسد اگرچه ضمانت کاملی در این باره وجود ندارد. به همین دلیل است که طرف‌ها بایستی با نشان دادن خلاقیت بهنگام موانع باقی‌مانده را برطرف کنند.

«میخائیل اولیانوف»، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین به اظهارات برجامی «رابرت مالی»، نماینده آمریکا در امور ایران واکنش نشان داد.

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین خطاب به نماینده آمریکا در امور ایران نوشت: راب عزیز، هنوز برای بدبین شدن خیلی زود است. گفت‌وگوهای وین به زودی از سر گرفته می‌شوند.

وی افزود: شانس احیای برجام، واقعی به نظر می‌رسد اگرچه ضمانت کاملی در این باره وجود ندارد. به همین دلیل است که طرف‌ها بایستی با نشان دادن خلاقیت بهنگام موانع باقی‌مانده را برطرف کنند.

گفتنی است که «رابرت مالی» در مصاحبه‌ای با خبرنامه نشریه پولیتیکو که بامداد جمعه منتشر شد گفته بود سرنوشت برجام با «یک علامت سوال بزرگ» روبرو است.

 

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه