ارسال به دیگران پرینت

تصویر بدون فیلتر همسر مهدی قائدی در لایو لورفت + عکس

عکس عجیب همسر مهدی قائدی او را در اینستاگرام رسوا کرد .

مهدی قائدی بازیکن بوشهری استقلال در روز های گذشته به تفریح و گردش با همبازیانش و خانواده اش پرداخت . او با دوستان به باغ رفته بود . همسر مهدی قائدی چندین عکس و فیلم از این گردش منتشر کرد . مهدی قائدی نیز به همراه داریوش شجاعیان چند عکس در اینستاگرام منتشر کرد . اما نکته عجیب و جالب از این پیک نیک این بود که همسر مهدی قائدی یک لایو اینستاگرامی در ماشین گذاشت . این لایو که بازدیدکنندگان زیادی داشت یک جنجال جدید برای مهدی قائدی و همسرش به وجود اورد . در وسط این لایو اینستاگرامی فیلتر صورت ستاره معصومی برداشته شد که واکنش تند کاربران را به همراه داشت . در ادامه عکس جنجالی ستاره معصومی همسر بازیکن استقلال با فیلتر و بدون فیلتر مشاهده می کنید . 


خبرفوری : فوری / تهران لرزید


a8bd4477-b387-461e-bbf8-e000f241f45a

عکس بدون فیلتر همسر قائدی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • فروغ ارسالی در

  خب لو رفت که رفت...اتفاقا بدون فیلتر که با نمک تره!...ملت بیشتر از این می سوزن که چرا مهدی زن بزرگ تر از خودش گرفته!...آفرین به جربزه ش!...شمام برید چن عدد ۱۸ ساله ی خنگ احمق بگیرید تا آخر عمرتون بزرگش کنید!

 • ناشناس ارسالی در

  چی قیافه جوشکاری شده آیی داره این زنکه

 • ناشناس ارسالی در

  وای چقد زشته

 • سحر ارسالی در

  مهدی قائدی با همین چهره دوستش داره و خانومش بدون آرایش هم خیلی زیباست. بره به درک هر کی مقایسه میکنه و بد میگه. این دو تا رو هم از هم جدا کنید راحت میشید؟

 • السا ارسالی در

  چرا همه خودشون نیستن عمل میکنین آرایش میکنین باز فیلتر هم میذارین

 • تارا ارسالی در

  هوف😐

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه