ارسال به دیگران پرینت

واکنش سیدحسن خمینی به اشغال خاک افغانستان توسط طالبان

سیدحسن خمینی گفت: «اسلام گرایی» طالبانی وجهه ی دیگر همان اسلام متحجر است.

سیدحسن خمینی گفت: «اسلام گرایی» طالبانی وجهه ی دیگر همان اسلام متحجر است.

حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی با انتشار فیلمی از سخنان اخیر خود، در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت:  «اسلام گرایی» طالبانی وجهه ی دیگر همان اسلام متحجری است که در ایران هم بود و انقلابیون اصیل از آن ها خون دل خوردند و می خورند و امام در مقابل آن اسلام ناب محمدی (ص)را مطرح کردند. اسلام معاویه و ابو موسی اشعری، دو رویه ی انحراف از اسلام حقیقی است که اهل بیت پیامبر (ص) مبیّن آن بودند.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی روز چهارشنبه طی سخنانی در کتابخانه ملی گفته بود: باید به همگان گفت انقلابیون مسلمانی که قبل از انقلاب مبارزه کردند جریان «متحجر مذهبی» نبودند.

انقلاب رویه ی دیگر جریان «روشنفکر مذهبی» بوده است. آنچه که در ادامه واقع شد اگر بعدها لبه تحجر را با خودش همراه داشت، انقلابیون مبارز قبل نبودند.

جریان متحجر دزدانه بر سر سفره پیروزی نشست و در بخش هایی پیروز شد.

هیچ یک از مبارزین ریشه در یک جریان تحجر نداشته اند و به خاطر همین می بینید که یکی از بزرگترین هجمه ها بحث «انجمن حجتیه» بوده که امام تا آخر هم به آن توجه می دادند.

 

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    فکر کنم وقتی در قرآن امده کفر دنیا را میگیرد وظلم های بسیار میشود قسمتی از این ظلم وقساوت طالبان باشند سنگدلی این گروه بی دین ومذهب یکی از نشانه های دوره ظهور اقا امام زمان است پس ببینید این گروه چقدر رذل وپست هستند همنشینی وهم صحبتی با این گروه که کشور ها داشته باشند خود دلیل متجاوز بودن ان کشور است خونی که مباح هست ریختنش خون طالبان است

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه