ارسال به دیگران پرینت

پرداخت پاداش برای بازنشستگان +جزئیات

سازمان برنامه و بودجه از پرداخت پاداش بازنشستگان سال ٩٩ در ٢٩ استان خبر داد.

محمدباقر نوبخت سوم مردادماه در نامه‌ای به خزانه داری کل کشور، دستور افزایش و تخصیص اعتبارات هزینه عمومی دستگاه‌های اجرایی صرفاً بابت پرداخت مانده مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان تا پایان سال ۱۳۹۹ را صادر نمود. 

بر اساس این دستور دستگاه‌های اجرایی موظف شدند به منظور پرداخت به ذینفع نهایی مشخصات کامل افراد مشمول دریافت پاداش پایان خدمت تا پایان سال ۱۳۹۹، شامل کد ملی، تاریخ بازنشستگی، شماره حساب بانکی، دستگاه محل خدمت و مبلغ قابل پرداخت، را با امضاء ذیحساب/ مدیر امور مالی مربوطه به وزارت امور اقتصادی و دارایی (خزانه داری کل) و سازمان برنامه و بودجه اعلام نمایند و خزانه‌داری کل، مطالبات پاداش پایان خدمت سال ۱۳۹۹ را به طور مستقیم به حساب ذی‌نفع نهایی پرداخت نماید.

بر اساس گزارش امروز سازمان‌های مدیریت و برنامه ریزی استانهای سراسر کشور، تا کنون اطلاعات مذکور از سوی دستگاه‌های اجرایی ٢٩ استان واصل شده و ٧٣۴ میلیارد و ۴١١ میلیون تومان نیز برای پاداش بازنشستگان سال ٩٩ پرداخت شده یا در حال پرداخت است.

 

منبع: تحریریه
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • رضا ارسالی در

    بازنشسته ناحا در سال 99هستم تا حالا یک ریال هم به حسابم نیومده چرا میگید پرداخت شده !!!!؟یا نکنه اینجا هم ما ناجای ها یا آخر همه باشیم یا که کلا بیخیال ما بشن!؟

  • داریوش قلندری ارسالی در

    به ما که هنوز بعد ۱ سال هنوز هیچ ندادن اگه هم بدن پول یه پراید میشه

  • دانش ارسالی در

    پاداش پایان خدمت بعنی چی هست ؟ من که سال ۹۸ بازنشست شدم به من هم تعلق میگیره ؟ لطفا اگر کسی میداند راهنماییم کند

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه