ارسال به دیگران پرینت

چند درصد معلمان تهران واکسینه شدند؟

محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران پس از بازدید از مراکز واکسیناسون معلمان اظهار کرد: از مجموع ۵۵ هزار و ۹۳۹ همکار فرهنگی استان، ۲۳ هزار و ۸۰۱ نفر دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند .

محمد صیدلو گفت:با احتساب همکارانی که جزء عوامل برگزاری انتخاب اخیر بوده‌اند که زودتر واکسینه شده‌اند و کسانی که براساس نوبت‌بندی سنی نیز واکسن خود را دریافت کرده‌اند، تاکنون بیش از ۶۰درصد همکاران در طرح واکسیناسیون شرکت کرده‌اند.

او با اشاره به اینکه این آمار تا پایان هفته جاری به بالای ۹۵ درصد خواهد رسید، گفت: در کل شهرستان‌های استان تهران ۱۸ پایگاه واکسیناسیون وجود دارد که ۱۱ پایگاه آن مخصوص فرهنگیان است و ۷ پایگاه دیگر با همکاری شبکه بهداشت مناطق و بر اساس نوبت‌دهی، طرح واکسیناسیون فرهنگیان را انجام می‌دهند.

صیدلو با دعوت از همه همکاران برای مشارکت در واکسیناسیون توضیح داد: امیدواریم با اجرای کامل این طرح آمادگی لازم جهت ورود به سال تحصیلی پیش‌رو بر اساس تصمیم‌گیری‌های منوط به دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا فراهم شود.

گفتنی است واکسیناسیون حدود یک ملیون و ۴۰۰ هزار معلم سراسر کشور به طور رسمی از ۹ مرداد ۱۴۰۰ آغاز شد و به گفته مسئولان وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش حداکثر تا ۲۵ مرداد به پایان می رسد. 

 

منبع: دنیای اقتصاد
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه