ارسال به دیگران پرینت

دستور احداث بیمارستان تنفسی ۱۰۰ تختخوابی در اصفهان توسط فرمانده ارتش

در حال حاضر تمامی مرزهای کشور در امنیت کامل است، امروز نیروی زمینی علاوه بر ماموریت ذاتی خود، در حوزه امداد رسانی به مردم کشور،تمام ظرفیت خود را پای کار آورده است و اینگونه ولایت مداری خود را به منصه ظهور می رساند .

فرمانده نیروی زمینی ارتش بنا به درخواست استاندار اصفهان با حضور در شهر اصفهان دستور ساخت و احداث بیمارستان صد تختخوابی دائمی تنفسی را برای خدمت رسانی به مردم عزیز این شهر صادر کرد .

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به شرایط  رنگ بندی و خاص ویروس کرونا در کشور و خصوصاٌ در استان اصفهان و ضرورت خدمت رسانی نیروی زمینی به ویژه در حوزه بهداشت و سلامت، برابر درخواست مسولان این استان، بیمارستان صد تختخوابی دائمی تنفسی را ظرف مدت یک هفته برپا خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه مأموریت ذاتی نیروی زمینی حفظ و حراست و تامین امنیت مرزهای جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: در حال حاضر تمامی مرزهای کشور در امنیت کامل است، امروز نیروی زمینی علاوه بر ماموریت ذاتی خود، در حوزه امداد رسانی به مردم کشور،تمام ظرفیت خود را پای کار آورده است و اینگونه ولایت مداری خود را به منصه ظهور می رساند .

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به احداث بیمارستان های دائمی تنفسی در مناطق مختلف کشور افزود: نیروی زمینی ارتش در این حوزه به تجارب بسیار ارزنده ای دست یافته است و در مقطع کنونی در استان سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین و... با برپایی و ساخت بیمارستان‌های دائمی تنفسی خدمات پزشکی به مردم ارائه می کند .

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه