ارسال به دیگران پرینت

رقابت های المپیک توکیو | برنامه ورزشکاران ایران در روز چهاردم

دو کشتی گیر ایران فردا در نخستین رقابت خود به میدان می روند و کشتی گیر سنگین وزن ما هم برای کسب مدال برنز مسابقه خواهد داد.

دو کشتی گیر ایران فردا در نخستین رقابت خود به میدان می روند و کشتی گیر سنگین وزن ما هم برای کسب مدال برنز مسابقه خواهد داد.

فردا در ادامه رقابت های المپیک توکیو تنها ملی‌پوشان کشتی آزاد ایران به مصاف رقبای خود می‌روند که برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

وزن ۶۵ کیلوگرم

مرتضی قیاسی در دور نخست ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه فردا مقابل هایتم داخلای از تونس به روی تشک می رود و در صورت برتری در یک چهارم نهایی مقابل برنده آکماتالیف از قرقیزستان و باجرانگ دارنده مدال نقره جهان از هند مبارزه می‌کند. حاجی علی یف قهرمان سابق جهان از آذربایجان در گروه قیاسی قرار دارد اما گاجی مراد رشیداف دارنده مدال‌های طلا و نقره جهان از روسیه و تاکوتو اتوگورو دارنده مدال طلای جهان ۲۰۱۸ از ژاپن در سمت دیگر جدول جای گرفته اند.

وزن ۹۷ کیلوگرم

در وزن ۹۷ کیلوگرم، محمدحسین محمدیان در دور نخست حدودا از ساعت ۷ صبح جمعه مقابل الیزابر اودیکادزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان کشتی می‌گیرد و در صورت برتری، در یک چهارم نهایی مقابل برنده عبدالرشید سعدالله‌یف دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک از روسیه و شریف شریف اف دیگر قهرمان جهان و المپیک از آذربایجان مبارزه می‌کند. کایل اسنایدر از آمریکا در سمت دیگر جدول کار چندان سختی تا فینال پیش رو ندارد.

رده بندی ۱۲۵ کیلوگرم

امیرحسین زارع در وزن ۱۲۵ کیلوگرم برای کسب مدال برنز حدود ساعت ۱۵ و ۲۵ دقیقه به مصاف برنده مسابقه بین کشتی گیران چین و مصر می رود.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه