خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

اینتر پیشنهاد ۱۰۰میلیون یورویی چلسی را برای «لوکاکو» رد کرد

باشگاه اینترمیلان پیشنهاد ۱۰۰ میلیون دلاری باشگاه چلسی را برای خرید «روملو لوکاکو» رد کرد.

«توماس توخل» مشتاق است تا لوکاکو را به خدمت بگیرد و مرد بلژیکی برای وی نسبت به «ارلینگ هالند» گزینه واقع بینانه‌تری است و علاوه بر این، مرد نروژی به نظر یک فصل دیگر هم در بورسیا دورتموند خواهد ماند. 

چلسی امیدوار است تا مشکلات مالی اینتر در نهایت این باشگاه را مجبور به فروش ستاره خود کند و از این رو، آبی‌های لندن در حال سبک و سنگین کردن این موضوع هستند تا با پیشنهاد دیگری، باشگاه سری‌آ را بیازمایند.

لوککو در قهرمانی اینتر در فصل گذشته سری‌آ نقشی کلیدی را ایفا و ۲۴ گل و ۱۱ پاس گلبه نام خود ثبت کرد. مرد ۲۸ ساله تیم ملی بلژیک پس از ترک منچستریونایتد در سال ۲۰۱۹، به یکی از برجسته‌ترین مهاجمان اروپا بدل شده و به اعتقاد توخل بازیکنی است که می‌تواند خط حمله نامسنجم چلسی را به توانمندترین خطوط حمله لیگ جزیره بدل کند. 

چلسی علاوه بر این، بدنبال توافق با هالند بود اما باتوجه به عدم اشتیاق باشگاه دورتموند برای فروش وی، تقریبا از این خرید ناامید شده است. دورتموند پس از فروش «جیدون سانچو» به منچستریونایتد به قیمت ۷۳ میلیون پوند، تحت فشار مالی اندکی بوده و به نظر برای متقاعد کردن مقامات این باشگاه به فروش هالند، رقم پیشنهادی باید بسیار چشمگیر باشد. 

باوجو رد پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی چلسی، این باشگاه انگلیسی مصمم است تا برای جذب ستاره ۲۸ ساله اینتر پیشنهادی مابین ۱۱۰ تا ۱۲۰ میلیون یورو مطرح کرده و از این طریق «استیون ژانگ» رییس باشگاه اینتر را نسبت به فروش وی راضی کند.

 

منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه