ارسال به دیگران پرینت

غول پیکرترین گربه جهان

شاید بتوان نام این گربه را در لیست سنگین ترین و بزرگترین گربه های جهان قرار داد.

گربه ها یکی از حیوانات خانگی و بازیگوشی هستند که این روزها تبدیل به یکی از حیوانات محبوب و مناسب برای خانه و محیط خانه شده اند که بی شک نگهداری و مراقبت از یکی از این حیوانات می تواند بسیار خوشایند و جالب باشد و تمام طول روز ما را سرگرم کنند! اما در ادامه قصد داریم شما را با بزرگترین و غول پیکرترین گربه آشنا سازیم!

وزن متعادل و متوسطی که ممکن است گربه ها داشته باشند، چیزی نزدیک به 4 الی 6 کیلو متغیر است! اما گربه ای از فیلادلفیا به نام " بی جی " یا آقای بی، گربه ای بسیار بازیگوش و سنگین وزنی است که نسبت به هم نوعان خود دارای وزن دوبرابری می باشد و تصاویر و ویدیوهای این حیوان اخیرا توانست در صفحات مجازی بسیار دیده شود.

این گربه بقدری بزرگ است که پلیس فیلادلفیا به شوخی از او درخواست استخدام و کمک کرد! این گربه هم اکنون در پناهگاه حیوانات موریس در حال زندگی می باشد و جالب تر از همه این است که این گربه 26 پوند یا به عبارتی حدودا 12 کیلوگرم وزن دارد و در نوع خود یک شاهکار می باشد!

تصاویر شوکه کننده این گربه این روزها یکی از تصاویر ویروسی در صفحات مجازی است که کاربران زیادی با دیدن تصاویر آن شوکه می شوند و واکنش های مختلفی را از خود منتشر کرده اند و با این حال این حیوان نسبت به ابعادی که دارد، با تمام هم نوعان خود متفاوت می باشد.

 

منبع: برنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  اصلا هم نگهداری حیوانات در منزل نه تنها کار درستی نیست بلکه با روحیه و ذات حیوانات هم در تناقض است و در منزل میشه با چیزهای بهتری که در شان انسان هستند سرگرم شد

  • حمید ارسالی در

   یه ضرب المثل هست که میگه،
   بیچاره کسی که مونسش،گربه بود...

 • ر. ن ارسالی در

  صاحب گربه خودش هم رکورد وزن را زده گربه این خانم باید حداقل بیست کیلو بود ....

 • محمد رضا ارسالی در

  نگهداری از حیوانات باعث بالا رفتن شعور اجتماعی ،از بین رفتن خودخواهی ،وبیشتر اهمیت دادن به انسانهای اطرافمون هم میشه،

  • حمید ارسالی در

   فاتحه ی اون رسد اجتماعی رو باید خوند با نگهداری سگ و گربه و ....

 • حسین ارسالی در

  وای این گربه فوق العادس
  چقدر قشنگه که بتونیم همچین حیونایی داخل خونه داشته باشیم

 • 211 ارسالی در

  برید حسن اباد از این گنده تر نشونتون بدم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه