ارسال به دیگران پرینت

تعطیلات 6 روزه تهران بر بازار خودرو اثر گذاشت

شروع تعطیلی ۶ روزه استان تهران و کرج بازار کم‌رمق خودرو را تا حدود زیادی به اغما برد. از مجموع خودورو‌های پرتیراژ داخلی تنها خانواده ۲۰۶ با افزایش نسبی قیمت به تعطیلات رفتند. براساس ارزیابی بازار خودرو امروز «۲۰۶ تیپ ۲» رشدی یک میلیونی در بازار داشت و قیمت آن به ۲۲۱ میلیون تومان رسید و «۲۰۶ صندوقدار» نیز افزایش دو میلیونی در بازار داشت ۲۵۲ میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

شروع تعطیلی 6 روزه استان تهران و کرج بازار کم‌رمق خودرو را تا حدود زیادی به اغما برد. از مجموع خودوروهای پرتیراژ داخلی تنها خانواده 206 با افزایش نسبی قیمت به تعطیلات رفتند.

شیوع ویروس کرونا موجب شد تا تهران از فردا به مدت 6 روز به طول کامل تعطیل شود، تعطیلی که به صورت مستقیم بر بازار خودرو نیز اثر خواهد گذاشت همانطور که بازار دلار را تحت تاثیر قرار داد.

به گفته فعالان بازار خودرو امروز با توجه به اعلام ناگهانی تعطیلی 6 روزه معامله ای در بازار صورت نگرفته و فروشندگان بیش از آنکه به دنبال مشتری باشند به انجام کارهای اداری و بانکی پرداختند. این امر موجب شد تا بغیر از «206 تیپ 2» و «206 صندوقدار» سایر پرطرفدارهای بازار بودن تغییر در بازار عرضه شوند.

براساس ارزیابی بازار خودرو امروز «206 تیپ 2» رشدی یک میلیونی در بازار داشت و قیمت آن به 221 میلیون تومان رسید و «206 صندوقدار» نیز افزایش دو میلیونی در بازار داشت 252 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

قیمت خودرو

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه