ارسال به دیگران پرینت

افزایش قیمت ها در بازار خودرو

بازار امروز خرید و فروش خودرو امروز هم شاهد افزایش قیمت در انواع خودرو‌های داخلی بوده است بر همین اساسا پراید ۱۱۱ با قیمت ۱۳۸ میلیون تومان بفروش می‌رسد. البته فعالان بازار با توجه به رکود معاملات دلیل این افزایش قیمت ها را بازار غیر رسمی خودرو می دانند که با اعلام قیمت های بالا سعی در فروش خودروهای خود دارند.

علی رغم رمود معاملات در بازار قیمت انواع خودروهای داخلی افزایش پیدا کرد.

 بازار امروز خرید و فروش خودرو امروز هم شاهد افزایش قیمت در انواع خودروهای داخلی بوده است بر همین اساسا پراید 111 با قیمت 138 میلیون تومان بفروش می رسد.

البته فعالان بازار با توجه به رکود معاملات دلیل این افزایش قیمت ها را بازار غیر رسمی خودرو می دانند که با اعلام قیمت های بالا سعی در فروش خودروهای خود دارند.

در حال حاضر پراید 131 با قیمت 125 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 2 با قیمت 217 و پژو 206 تیپ 5 با قیمت 272 میلیون تومان ، پژو پارس 235 میلیون تومان، تیبا 2 با قیمت 139 میلیون تومان و پژو 207 اتوماتیک 383 میلیون تومان مورد معامله قرار می گیرد.

همچنین دنا توربو پلاس دنده ای 340 میلیون تومان، تیبا صندوق دار133 میلیون تومان، ساینا 147 میلیون تومان، رانا پلاس 245 میلیون تومان، سمند ای اف 7 با قیمت 234 میلیون تومان و کوییک دنده ای با قیمت 155 میلیون تومان به فروش می رسد.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    واقعا برای شما زشت نیست همینطور قیمت بالا می برید اخه بشنید فکر کنید پراید سه میلیونی در عرض سه الی چهار سال شده صد و سی میلیون لااقل باید فرد متوسط جامعه بتونه راحت بخرتش یا همون ماتیز سه میلیونی شده هفتاد تا هشتاد میلیون به خدا خیلی زشته و خجالت اور هست

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه