ارسال به دیگران پرینت

در خیز پنجم کرونا تکلیف بازگشایی مدارس چه می شود؟

وقتی جایی را قرمز اعلام می‌کنیم ، گویی شرایط آبی است و کسی گوش به حرف نمی‌دهد. مردم همیشه همراه بودند و ما از باقی بخش ها انتظار داریم که بیشتر از این کمک کنند و ما را در این معرکه تنها نگذارند.

وزیر بهداشت با بیان اینکه به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها بسیار نگرانیم درباره تکلیف بازگشایی مدارس با توجه به خیز پنجم کرونا توضیحاتی داد و تاکید کرد که بازگشایی مدارس اکنون قابل پیش بینی نیست.
 
دکتر سعید نمکی  در حاشیه بازدید سرزده از مرکز واکسیناسیون ایرانمال در غرب تهران، اظهار کرد: به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها بسیار نگرانیم، همکاران در بخش سلامت بسیار تحت فشار هستند.
 
وی تاکید کرد: عدم رعایت پروتکل‌ها ما را گرفتار کرده است و اگر رعایت رعایت نکنند گرفتارتر خواهد کرد.
 
وزیر بهداشت افزود: وقتی جایی را قرمز اعلام می‌کنیم ، گویی شرایط آبی است و کسی گوش به حرف نمی‌دهد. نه مردم عزیز، مردم همیشه همراه بودند و ما از باقی بخشها که باید کمک مان کنند انتظار داریم که بیشتر از این کمک کنند و ما را در این معرکه تنها نگذارند.
 
نمکی در  خاتمه درباره تکلیف بازگشایی مدارس با توجه به خیز پنجم کرونا و سفرهای تابستانی احتمالی هموطنان، گفت:  بازگشایی مدارس اکنون قابل پیش بینی نیست،  امیدواریم بتوانیم با واکسیناسیون معلمان به عنوان یک گروه آسیب پذیر و رعایت پروتکل‌ها بتوانیم مدارس را بازنگه داریم، امیدواریم.
 
 

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    واقعا وقتی میکن لای منگه یعنی همین کرونا شوخی بر دار نیست ولی خانه نشین بودن دانش اموزان کمتر از کرونا نیست کرونا دو هفته در گیر میکند یا میکشد ولی این استراحت زیاد ومداوم یکی دوسال ممکن است دانش اموزان را به خطر بندازد بی فعالیتی ونشستن طولانی مدت با گوشی در نهایت چشم کمر واستخوان بندی وهمینطور خستگی مغز برای یادگیری معلومات واقعا نگران کننده ست بخصوص کسانی که واقعا بخاطر کرونا بیرون نمیروند ودر تمام طول روز در خانه هستند وبرنامه خواب وخوراکشان بی نظم شده

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه