ارسال به دیگران پرینت

رهن و اجاره مسکن در تهران +جدول

رهن کامل مسکن در بالاشهر تهران با ۵۰۰ میلیون تومان اتفاق خیلی نادری است؛ اما در مناطق ۴ و پایین تر می توان با این مبلغ خانه ای را رهن کرد.

رصد بازار مسکن حاکی از آن است که این روزها برای رهن کامل خانه در منطقه ۴ تهران حداقل باید ۴۰۰ میلیون تومان هزینه کرد؛ در حال حاضر هزینه رهن کامل یک واحد مسکونی ۹۰ متری در منطقه تهران پارس شهر تهران ۴۰۰ میلیون تومان است و رهن کامل یک واحد مسکونی ۶۵ متری در منطقه هروی نیز در حال حاضر ۴۵۰ میلیون تومان پول می خواهد. در منطقه حکیمیه شهر تهران نیز می توان با این مبلغ یک واحد مسکونی را رهن کامل کرد؛ در حال حاضر رهن کامل یک واحد مسکونی ۱۲۰ متری در این منطقه ۴۵۰ میلیون تومان پول می خواهد.

در مناطق بالاتر شهر تهران اما امکان رهن کامل خانه با این مبلغ خیلی پایین است؛ در حال حاضر رهن کامل یک واحد مسکونی ۱۵۳ متری در ولنجک تهران یک میلیارد و  ۱۰۰ میلیون تومان پول می خواهد و همچنین با ۵۰۰ میلیون تومان مبلغ رهن می توان صاحب یک خانه ۱۲۵ متری در زعفرانیه به مبلغ اجاره ماهیانه ۳۵ میلیون تومان شد.

قیمت روز خانه در جدول زیر آمده است:

با ۵۰۰ میلیون تومان در کدام مناطق تهران می توان خانه رهن کرد؟

 

منبع: دنیای اقتصاد
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • امید ارسالی در

    من نمیدونم چرا کسی نیست بیاد بداد دل مردم برسه آقا یه هیئت درست کنین یه تصمیم بگیرین یه قانون تصویب کنین کارشناسی کنن خونه رو قیمت قطعی اخه چیه هرکسی نگا به هزینه ها زندگیش میکنه و خونه اشو میده اجاره

  • محسن ارسالی در

    حسن روحانی که یه ملت بیچاره کردی.. امید از بین بردی تو ایران.. اخه با این وضعیت چطور میشه زندگی کرد؟؟!

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه