ارسال به دیگران پرینت

قانون خرید خارجی‌ها در لیگ برتر ایران | خرید بعدی قلعه نویی مشخص شد

کار برای هروویه میلیچ مدافع کروات باشگاه استقلال سخت شده و به نظر می‌رسد او در پایان فصل از این تیم جدا می‌شود.

حضور هروویه میلیچ در باشگاه استقلال در ۱۱ ماه اخیر بدون حاشیه نبوده است. این مدافع کروات که به عنوان یکی از خارجی‌های استقلال در لیگ مشغول فعالیت است پس از نگرفتن مطالباتش ایران را ترک کرد و راهی کشورش شد.

 پس از چندی که شایعه شد او قراردادش را با استقلال به صورت یکطرفه فسخ کرده دوباره خبر رسید که مسئولان باشگاه استقلال با میلیچ به توافق رسیده و او به زودی به ایران برمی گردد. همین اتفاق هم رخ داد و میلیچ دوباره به استقلال برگشت، ولی از زمان بازگشتش تا به حال همچنان با باشگاه بر سر گرفتن دستمزدش در کش و قوس است.

میلیچ می‌گوید ۱۱ ماه است حقوق نگرفته و از سوی یک درصد در استقلال تحت فشار قرار گرفته که این باشگاه را ترک کند. او کد‌هایی می‌دهد که مشخصا به معنی جدایی این مدافع هافبک چپ پا است و خودش هم تاکید دارد که اگر شرایط چنین باشد در استقلال ماندنی نخواهد بود و به گزینه‌های بعدی اش فکر می‌کند.

حالا همزمان با این شایعات خبر رسیده که میلیچ احتمالا مثل بسیاری دیگر از استقلالی‌ها که سر از گل گهر درآورده اند به این تیم خواهد رفت تا شاگرد قلعه نویی شود. بعد از اصلاح قانون خرید خارجی‌ها در لیگ برتر ایران، احتمالا گل گهر هم مشکل خاصی برای دراختیار داشتن میلیچ نداشته باشد.

 

منبع: فرارو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه