ارسال به دیگران پرینت

توجه رسانه‌ها به غایبان تراکتور مقابل استقلال

تعداد بالای غایبان تیم تراکتور توجه بسیاری از رسانه‌های ورزشی را به خود جلب کرد.

تعداد بالای غایبان تیم تراکتور توجه بسیاری از رسانه‌های ورزشی را به خود جلب کرد.

به گزارش اخبار ورزشی شهر خبر،  تیم فوتبال تراکتور تبریز بعد از پیروزی مقابل ذوب آهن اصفهان برای دیدار روز سه شنبه با تیم استقلال در تهران آماده می‌شود. در این میان اکبر ایمانی، مهدی تیکدری، میلاد فخرالدینی و میثم تیموری محرومان تراکتور در دیدار مقابل استقلال هستند و محمدرضا خانزاده نیز به دلیل مصدومیت قادر به همراهی شاگردان فیروز کریمی نخواهند بود.

دومین خبر پربازدید به ادعای جنجالی ستاره پرسپولیس درباره استقلال بر می‌گردد. محمدحسین کنعانی‌زادگان معتقد است بازیکنان استقلال کم کاری خود را با کلمه وزیر پرسپولیسی مخفی می‌کنند و بهانه می‌آورند. وی از اینکه عده ای قصد کمرنگ کردن موفقیت‌‌های این تیم را دارند و پیروزی‌ های پرسپولیس را به وزیر ورزش ربط می‌دهد بسیار عصبانی است.

تیم فوتبال فولاد خوزستان با ۵ غایب در هفته بیست و ششم لیگ برتر به مصاف پرسپولیس می‌رود. این خبر نیز مخاطبان زیادی داشت. تیم فوتبال فولاد خوزستان که در هفته‌های گذشته نتایج مطلوبی در لیگ برتر کسب نکرده است، با مصدومان زیادی باید سه شنبه به مصاف پرسپولیس  تهران صدرنشین لیگ برتر برود. فولادی‌ها در بازی مقابل پرسپولیس مهران موسوی، زبیر نیک‌نفس، لوسیانو پریرا، ایوب والی، عارف غلامپور را به علت مصدومیت در اختیار ندارند. میلاد بدرقه و عارف آغاسی هم به دلیل ابتلا به کرونا حدود ۲ هفته از تمرینات این تیم دور بوده‌اند. اگر چه این نفرات امروز تست مجدد کرونا خواهند داد، اما بعید است در ترکیب این تیم مقابل پرسپولیس قرار بگیرند.

دیگر خبر ورزشی پربازدید به صحبت‌های هافبک تیم سپاهان اختصاص داشت. یاسین سلمانی در مورد اعتراضات هفته‌های اخیر خیلی از تیم‌ها به اشتباهات داوری هم گفت: من دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم ولی شما نگاه کنید وقتی همه تیم‌ها صدایشان در آمده است یعنی داوری ما خیلی پر اشتباه است و این اشتباهات خیلی بیش از حد تاثیر گذار است. پرسپولیس در همین دو هفته اخیر ۴ امتیاز از اشتباهات داوری سود برده است. نمی‌خواهم بگویم خدای ناکرده عمدی در کار بوده ولی همین اشتباهات خیلی در معادلات جدول و سرنوشت تیم‌ها اثر می‌گذارد. در همین بازی گل سالم ما را مردود اعلام کردند یا در بازی با استقلال هم چنین اتفاقی رخ داد. به نظرم باید فکر عاجلی برای این موضوع شود چرا که اشتباهات داوری در ایران بیش از حد استاندارد است.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار ورزشی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به آن سر می‌زنند.

 

منبع: شهر خبر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه