ارسال به دیگران پرینت

دلجویی نوید محمدزاده از جواد عزتی + عکسها

نوید محمدزاده که در روزهای گذشته به دلیل اظهارنظرهای کنایه آمیز در اینستاگرامش با حاشیه هایی مواجه شده بود، با انتشار عکسی از جواد عزتی و تعریف از او خودش را از اتهام نقد و کنایه سریال زخم کاری مبرا کرد:

نوید محمدزاده که در روزهای گذشته به دلیل اظهارنظرهای کنایه‌آمیز در اینستاگرامش با حاشیه‌هایی مواجه شده بود، لحظاتی قبل با انتشار عکسی از جواد عزتی و تعریف از او خودش را از اتهام نقد و کنایه سریال زخم کاری مبرا کرد:

جواهر

الماسی

وجودت طلاست

توضیح: در واقع ماجرا از آن‌جا شروع شد که این بازیگر در تصویری که به عنوان استوری اینستاگرام خود منتشر کرد، نوشت: «چند می‌گیری تعریف کنی».

او همچنین در استوری دیگری که بعد از چند دقیقه حذف شد، بدون نام بردن از یک پروژه، نوشت: «به خاطر دوزار این قدر سطح سینما و بازیگری رو نیارین پایین. کار خوب تولید کنین، وقت بذارین، زحمت بکشین، درست کار کنین، به شعور مخاطب احترام بذارید. این قدر هزینه واسه تعریف از محصول معمولی (نهایت معمولی) خودتون نکنید.»

هرچند که نوید محمدزاده از هیچ پروژه یا بازیگر خاصی نام نبرده، اما انتشار این جملات باعث شد اولین نامی که به ذهن کاربران و مخاطبان برسد، نام سریال «زخمِ کاری» باشد و کاربران واکنش‌های فراوانی به آن نشان دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    سلام و علیکم،اگر نظر ما محمد هادی واقعا اهمیت دارد،لطفا به صورت فیلم،ویا ویدیو،ویا کلیپ باشد،اگر اهمیت دادید،سالم،موفق باشید،از تهران هستم،

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه