خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

حذف رونالدو و یارانش از یورو | بلژیک حریف ایتالیا شد

در جام‌ملت‌های فوتبال اروپا، در چهارمین بازی دور یک‌هشتم پایانی، پرتغال، قهرمان دوره پیش، یک گل از بلژیک خورد و بلژیکی‌ها در حفظ این برتری شکننده تا پایان بازی کوشا و موفق بودند-

تیم ملی فوتبال بلژیک با برتری یک بر صفر برابر پرتغال راهی مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ شد.

به گزارش ایسنا، در جریان مرحله یک هشتم نهایی یورو۲۰۲۰، تیم ملی فوتبال پرتغال به مصاف بلژیک رفت که این دیدار در نهایت  با برتری یک بر صفر بلژیک به پایان رسید.

برای بلژیک در این دیدار تورگان هازارد در دقیقه ۴۲ گلزنی کرد.

در آغاز این دیدار، شاهد بازی پایاپایی از هر دو تیم بودیم و در بیشتر دقایق توپ در میانه میدان در جریان بود. با این حال در دقیقه ۱۰ بازی، پرتغال صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که کریستیانو رونالدو قصد داشت با استفاده از این فرصت دروازه بلژیک را باز کند اما با عملکرد خوب کورتوا این فرصت از دست رفت.

در ادامه این دیدار، در دقیقه ۴۲ حرکت ترکیبی یاران بلژیک و پاس‌های کوتاه پشت محوطه جریمه پرتغال، تورگان هازارد را صاحب توپ کرد و این بازیکن هم با یک شوت پای راست دروازه پرتغال را باز کرد.

در نیمه دوم این دیدار با وجود این که پرتغال سعی داشت گل خورده را جبران کند اما خیلی موفق عمل نکرد و در نهایت بازی با همان گل  نیمه نخست به پایان رسید تا بلژیک راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم ملی فوتبال ایتالیا خواهد رفت.

 

 

منبع: ایسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه