ارسال به دیگران پرینت

محمود عباس زاده مشکینی:

در صورت عدم لغو تحریمها دوربینها را خاموش خواهیم کرد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس جمهوری اسلامی ایران گفت که اظهارات وزیر خارجه آمریکا در راستای جنگ روانی و به منظور کسب امتیاز است.

«محمود عباس زاده مشکینی» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد که آمریکا نمی‌تواند به تهران، شرط تحمیل کند.

مشکینی به شبکه خبری المسیره گفت: «آمریکا حق ندارد، شروط خود را بر ما تحمیل کند؛ زیرا [آمریکا] توافق [هسته‌ای] را نقض کرد و ایران در این مسئله، ذی حق است».

وی تأکید کرد، اظهارات آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا، در راستای جنگ روانی و به منظور کسب امتیاز است.

این مسئول ایرانی خاطر نشان کرد، آمریکا حق ندارد در توافق هسته‌ای، «چیزی از ما درخواست کند؛ زیرا این کشور، بیشتر از ما به این توافق نیاز دارد».

مشکینی تصریح کرد، خط قرمز ایران در توافق هسته‌ای، لغو تمام تحریمها و اطمینان‌ یافتن از لغو آن است و پس از آن، تهران، تعهدات خود را اجرایی خواهد کرد.

وی بر این باور است که آمریکاییها، قابل اعتماد نیستند و «ما حق داریم برای عدم خروج مجدد از این توافق، درخواست ضمانت کنیم».

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان تأکید کرد: «در صورت عدم لغو تحریمها، نه تنها فایلها و عکسها را در اختیارشان قرار نخواهیم داد، بلکه دوربینها را نیز خاموش خواهیم کرد».

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه