ارسال به دیگران پرینت

واکنش جالب نیکزاد به طرح جنجالی مجلس| نیکزاد: قانونی مغایر با منافع مردم تصویب نمی‌کنیم

واکنش جالب نیکزاد به طرح جنجالی مجلس درباره فضای مجازی است. به گفته نیکزاد، قانونی مغایر با منافع مردم تصویب نمی‌کنیم. نیکزاد معتقد است در این طرح ما مدافع حقوق مردم هستیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی، قانونی مغایر منافع مردم تصویب نمی کند.

در روزهای اخیر رسانه‌های معاند با انتشار اخباری با هدف جنجال و کارشکنی در مسیر ساماندهی استفاده از فضای مجازی در داخل کشور، حاشیه‌هایی برای طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی ایجاد و این طور القا کردند که، مجازات زندان در انتظار کاربرانی خواهد بود که از پیام‌رسان‌های فیلتر شده در داخل ایران استفاده می‌کنند.

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به خبرهای منتشر شده در خصوص طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی در رسانه‌ها گفت: این طرح  اکنون در حال بررسی بوده و هنوز به قانون تبدیل نشده است.

وی تصریح کرد: در صورت ارائه این طرح به صحن علنی، ما مدافع حقوق مردم بوده و قانونی مغایر با منافع مردم را تصویب نخواهیم کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه