ارسال به دیگران پرینت

حمله به دولت رییسی توسط مقامات اسراییل

من فکر می‌کنم که اوضاع متشنج‌تر خواهد شد، زیرا رئیس‌جمهور جدید ایران، اولاً یک فوق اصولگرا است، وی اخیراً اعلام کرده است که کشورش "آماده برقراری ارتباط با همه به جز اسرائیل است".

یک مقام اسراییل به بیان ادعاهایی در مورد ایران در دوره ریاست‌جمهوری رئیسی پرداخت.

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، الکساندر بن زوی، سفیر اسرائیل در روسیه مدعی شد: انتظار می‌رود که پس از انتخاب ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس‌جمهور جدید ایران، تنش‌ها در خلیج فارس و خاورمیانه افزایش یابد.

وی افزود: "من فکر می‌کنم که اوضاع متشنج‌تر خواهد شد، زیرا رئیس‌جمهور جدید ایران، اولاً یک فوق اصولگرا است، با این حال باید به ویژه درباره رویکرد وی در مورد اسرائیل بحث کنیم، وی اخیراً اعلام کرده است که کشورش "آماده برقراری ارتباط با همه به جز اسرائیل است".

سفیر اسرائیل در روسیه در ادامه مدعی شد: "ایران یک تهدید استراتژیک برای ما است. این فقط مربوط به برنامه هسته‌ای آنها نیست؛ آنها مطمئناً یک برنامه هسته‌ای نظامی دارند. همچنین موضوع برنامه موشک‌های بالستیک آنها نیز وجود دارد، این موشک‌ها فقط تهدیدی برای اسرائیل نیست آنها موشک‌های بالستیک با بردهای زیاد دارند اما اسرائیل به آن‌ها نزدیک‌تر است و بیشتر در معرض خطر است".

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    مرگ بر اسراییل

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه